Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hanic Marka Çifte
28-12-2010, 12:41 PM
RE: Hanic Marka Çifte
Arkadaşlar belirttiğiniz değerler bu tüfekler için çok fazla, özellikle aküs yerli olarak avcılar arasında bilinen ve tutulan bir markadır ama fiyatları yüzünden pek rağbet görmemektedir. 4500 tl B525 , 9000 tl 471 silverhawk 'ın sıfırını almak varken , 9750 tl vererek aküs almak tercih meselesi olsa gerek.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-12-2010, 02:19 PM
torehan Yazdı:Arkadaşlar belirttiğiniz değerler bu tüfekler için çok fazla, özellikle aküs yerli olarak avcılar arasında bilinen ve tutulan bir markadır ama fiyatları yüzünden pek rağbet görmemektedir. 4500 tl B525 , 9000 tl 471 silverhawk 'ın sıfırını almak varken , 9750 tl vererek aküs almak tercih meselesi olsa gerek.

Sn Torehan, elbette bu fiyat fazla ama Hanicin normal modelleri 600 küsür liradan başlıyor ve iyi bir modeli 2000 lirayı bulmuyor....
Alıntı Yaparak Cevapla
28-12-2010, 02:34 PM (Bu Mesaj 28-12-2010 02:36 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : syılmaz.)
Sn. Melihağa, amacınız sanıyorum koleksiyonluk bir tüfek almak, avda kullanmak amaçlı değil. Benim tavsiyem, piyasada 1500-2000 TL civarında bulunabilen (bir arkadaşım, babasının 750 TL'ye aldığını söylemişti), Sauer & Sohn yada Simson SUHL gibi çifteleri de incelemeniz. Eğer herhangi bir işlem görmemiş, orjinal haliyle temiz saklanmış olanını bulabilirseniz, gerçekten uygun fiyata koleksiyonluk bir tüfek sahibi olabilirsiniz.

Gevşemeyin, tasalanmayın. Eğer inanıyorsanız, üstün olan sizsiniz.

Sayılmayız parmakla, tükenmeyiz kırmakla.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-12-2010, 02:43 PM
syılmaz Yazdı:Sn. Melihağa, amacınız sanıyorum koleksiyonluk bir tüfek almak, avda kullanmak amaçlı değil. Benim tavsiyem, piyasada 1500-2000 TL civarında bulunabilen (bir arkadaşım, babasının 750 TL'ye aldığını söylemişti), Sauer & Sohn yada Simson SUHL gibi çifteleri de incelemeniz. Eğer herhangi bir işlem görmemiş, orjinal haliyle temiz saklanmış olanını bulabilirseniz, gerçekten uygun fiyata koleksiyonluk bir tüfek sahibi olabilirsiniz.

Sn Syılmaz, bulunduğum bölgede onları bulmak neredeyse imkansız, açıkcası çok da uğraşmaya vaktim yok...

Dediğiniz gibi daha çok koleksiyonluk ama arada ava da götürüm...
Alıntı Yaparak Cevapla
28-12-2010, 05:05 PM
syılmaz Yazdı:Sn. Melihağa, amacınız sanıyorum koleksiyonluk bir tüfek almak, avda kullanmak amaçlı değil. Benim tavsiyem, piyasada 1500-2000 TL civarında bulunabilen (bir arkadaşım, babasının 750 TL'ye aldığını söylemişti), Sauer & Sohn yada Simson SUHL gibi çifteleri de incelemeniz. Eğer herhangi bir işlem görmemiş, orjinal haliyle temiz saklanmış olanını bulabilirseniz, gerçekten uygun fiyata koleksiyonluk bir tüfek sahibi olabilirsiniz.
Sn. syılmaz,
Sorun da bu ya zaten bulunduğumuz yer itibariyle o tür bir tüfek bulmamızın imkanı yok, diyelimki bulduk onun da işlem görüp görmediğini temzi olup olmadığını anlamam zor.Sıfır bir tüfek almak isteme nedenim bu.Ama aküslerin çok pahalı olduğu konusunda hem fikirim.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-12-2010, 05:11 PM
melihaga Yazdı:
kartalcin Yazdı:Bizzat üretim yerine gitmiştim ufak bir imalathane , sahibi çok iyi cana yakın dürüst bir insan.

Sn Kartalcin, Hanic mi Akus mu?
Haniç,imalathanenin sahibi emekli öğretmendi.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-12-2010, 12:25 PM
kartalcin Yazdı:
melihaga Yazdı:
kartalcin Yazdı:Bizzat üretim yerine gitmiştim ufak bir imalathane , sahibi çok iyi cana yakın dürüst bir insan.

Sn Kartalcin, Hanic mi Akus mu?
Haniç,imalathanenin sahibi emekli öğretmendi.

Teşekkür ederim...
Alıntı Yaparak Cevapla
07-01-2011, 06:36 PM
Selam;

Ben haniç firmasına özel olarak bir çifte yaptırdım.Gerçekten çok memnunum.Kalite açısından gerçekten iyiler.....
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-02-2011, 04:04 AM
Birde fiyatları öğrenebilsekSmile
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-02-2011, 05:35 AM
(27-02-2011 04:04 AM)alfaboy1907 Yazdı:  Birde fiyatları öğrenebilsekSmile

Haniç Çifte Kırma Av Tüfeği + Lüks tüfek kutusu+Bakım seti

Fiyatı : 1.100,00 TL
Havale/EFT ile : 1.067,00 TL ( %3 İndirimli )

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=2210

"Delikli demirin vurmazı olmaz / Ardına geçipte göz uydurmalı." - Neyzen Tevfik
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS