Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akus
26-12-2010, 02:13 PM
Akus
Merhaba, ben Akus marka tüfek hakkında bigi almak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekürler..
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
26-12-2010, 02:19 PM
RE: Akus
sn.Lupus, sızın bir yazınızda akus markayı beyendiğinizi okuyunca, akus OB modeli süper poze tüfeğini almaya karar verdım... saygılarımla.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
26-12-2010, 02:58 PM
Merhaba, arkadaşlarım akus dedim, iyi bir tüfekmiş duydum dedim, bilgi istedim, bilgi sordum, ama bakanyok.Pardon herkez keni işinde soranda suç....
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
26-12-2010, 03:32 PM
Sn.CZ-75

Forumda nöbetleşe üstadlar beklemiyor.

45 dk. içinde nasıl bir cevap bekliyorsunuz?

Biraz sabırlı olunuz forumumuz birkaç gündür kullanım dışıydı bugün tekrar açıldı. Elbette cevap alacaksınız sorunuza. Ama biraz sabır...

Saygılar.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
26-12-2010, 04:11 PM
Sn CZ-75 Bugün 03:13 PM ilk mesaj , bugün 03:58 PM sitem ederek cevap istemişsiniz günlerden Pazar herkez evinde ailesi ile vakit geçiriyor hatta bilgisayarı bile açmamış olabilir. Biraz daha sabır.
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-12-2010, 01:44 AM
Arkadasim http://www.akus.com.tr adresinde detayli bilgiler var oldukca hafif kibar
Turkiye en ust kalitesinde celik kasa olmasina ragmen neredeyse alüminyum kasalara gore daha hafif menevişiyle oldukca alimli kacirilmayacak tüfek ....
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS