Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP Tetikleri
Sn. Özkanx7,
sizin BHP'nin tetik sertliği yanında inanılmaz akışkan bir yapısı var. Mutlaka gerekli gördüğünüz bir modifikasyondur fakat zaten atışlarınız gayet güzel, çok acelesi olduğunu sanmıyorum.
Isabetlilik konusu tamamen kendime mahsus. Babam, siz ve Sn. Türkmenoğlu'nun atışları aynı silahta hedef imhası iken benimkiler mermi israfı Smile
Saygı bizden, selamlar.

Alıntı

Sn. Üstadım bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
Saygılar..

Alıntı

Sn. Üstadım horoz yayı (26 lb ) ile beraber irca yay ağırlığını düşürmenin (11 lb gibi), ve buffer recoil kullandığımızı varsayarak silahı atış esnasında bu şekilde kullanmamız, silaha bir zarar verirmi? Yoksa sadece şarjör besleme sorunu gibi bir senkronize hatasımı yaşarız? Bu sorularla belki size tekrar, tekrar yaptırmış olacağım lütfen kusura bakmayın fakat bu konu ile ilgili paylaşımı bulamadım. Saygılar..

Alıntı

(15-05-2012, 11:52 AM)ozkanx7 demiş ki: Horoz yayı (26 lb ) ile beraber irca yay ağırlığını düşürmenin (11 lb gibi), ve Buffer Recoil kullandığımızı varsayarak silahı atış esnasında bu şekilde kullanmamız, silaha bir zarar verir mi?

Bu kombinasyon, hele hele halihazırdaki MKEK fişekleri için çok düşük...

(15-05-2012, 11:52 AM)ozkanx7 demiş ki: Yoksa sadece şarjör besleme sorunu gibi bir senkronize hatası mı yaşarız?

İrca yayı laçka olmuş BHP ' lerde bile namlu kilit dişlerinde bir sorun yoksa genelde besleme veya tahliye sorunları yaşanmıyor...Bu türden bir sorun yaşayacağınızı sanmam...

Ancak 11 lb irca yayı BHP için gerçekten çok düşük...

Alıntı

Çok teşekkürler Sn. Üstadım. Saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi