Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah dünyası !!!
11-12-2010, 08:33 PM
Silah dünyası !!!
http://www.dha.com.tr/istanbul-silah-ruh...28472.html

http://www.gazete5.com/haber/izzet-yildi...-66230.htm
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-12-2010, 08:37 PM
RE: Silah dünyası !!!
Ziyaretimde oldukça şaşırmıştım. İllegal parça, aksesuarların alenen satışı vardı.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-12-2010, 08:56 PM
durango Yazdı:Ziyaretimde oldukça şaşırmıştım. İllegal parça, aksesuarların alenen satışı vardı.

Aynen katılıyorum Sn. Durango

İstanbul ziyaretimde kılıf almak için uğramıştım, satış görevlisi Glock ile iligili aksesuarları ne var ne yok tezgaha döktü, benimde şaşırdığım olay ise ülkemizde yasak olan dipçikler oldu, ilgilenmediğim için sorma gereğide duymadım. Yasal olup olmadığını bilmiyorum ama lazerlerde mevcuttu.

Ben ihtiyacım olan kılıfı alıp çıktım ama şimdi düşünüyorumda, bunlar tesadüfen gördüğümüz birkaç kalem malzeme sadece, acaba başka illegal neler vardı demeye gerek yok sanırım haber herşeyi açıklıyor..
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-12-2010, 10:02 PM
''Silahınıza uygun 17'lik şarjör ister misiniz'' sorusu da beni şaşırtmıştı , Silah Dünyası'nda.

Konuyla direkt ilgisi olmamakla beraber , bir poligon ziyeretimde Volkan Konak atışta idi , .357 ile atış yapıyordu. Alçakgönüllü ve beyefendi bir sanatçı izlenimi bırakmıştı bende , umarım başı ağrımaz.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-12-2010, 12:34 AM
Birkaç gün evvel geçerken uğradık aksesuar bakmak için,silah reyonunda bakınırken,tezgahtar müşteriye tabancayı tanıtıyor,tabancada lazer var,ben atlıyorum kek gibi bu yasalmı diye,tezgahtar beni bile ikna edecek nerdeyse.Aksesuar fiyatları uçuk zaten,çıkarken konuşuyoruz biraderle ,üç katlı mekan birsürü eleman,içerisi boş,nasıl oluyor bu işler diye.Merakımız giderilmiş oldu..Saygılar..
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-12-2010, 01:36 AM
Oh olsun vicdansızlara .Masat döner ,Sap döner... Smile Smile
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-12-2010, 01:40 AM
Turkiye'ye geldigimde arkadas bu dukkana goturmustu. Sagolsunlar Safiri istenirse otomatik yapabileceklerini ve hic problem olmadigini soylemislerdi. Ben de yok almayayim tesekkurler demistim... Smile Kanunlari bilmeyenler icin zararli olabilecek bir yaklasimlari vardi, maalesef...

Lutfen forum kurallarini okuyunuz, uymayanlar uzaklastirilacaktir:
http://www.tabancatufek.com/forum2/showthread.php?tid=2118

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-12-2010, 11:35 AM
Umarım kurunun yanında yaşlar yanmaz.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-12-2010, 04:44 PM (Bu Mesaj 12-12-2010 05:05 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : lupus.)
Belki ağır bir suçlama olacak ama mermi sattıklarını duymuştum, belgesiz yani...
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-12-2010, 05:18 PM
Selamlar..
bu yazdıklarınız birşey değil arkadaşlar,bende gittim malum dükkana,bir kaç alış verişim olmuştu,kılıf şarjör vs.,sonunda samimi olduk ....bey ve ... hanım vardı,silahları laser'leri gösterdiler veeee.. glock walther ve hs2000 için full auto sear takabildiklerini,maliyetinin 1500-2000 lira olduğunu söylemişlerdi.evet yanlış duymadınız full auto sear,bilmeyenler için söyliyim tabancanızı mp5,ak47,m16 vs gibi tam otomatik atmasını sağlayan parça...Birde bulunduğum ilçede illegal meşhur bi satıcı var,onda gördüğüm geco marka 9mm mermilerin poşetinde silah dünyası yazıyordu.yukarıda arkadaş doğru söylemiş sanırım illegal mermi satışlarıda vardır..
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS