Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Airsoft'u küçümseyen var mı?
Airsoftlar ne işe yarar...

Alıntı

ombra demiş ki:Airsoftların çıkış nedeni de 2. Dünya Savaşı'ndan sonra ABD'nin Japonya'nın silahsızlanması için koyduğu yasalardan dolayı sivillerinde silah sahibi olamamasındır.

Şunuda ekliyeyim Japonya'da metal oyuncak silah üretmek bile yasak.
Metal airsoftları Malezya'da yaptırıp alıyorlardı.

Alıntı

Ben bizzat Japonya'dan gidip metal airsoft aldım, hatta fotolarını forumda da paylaştım. Ayrıca üzerlerinde kocaman "made in Japan" yazısı ile birlikte. Bu son bilgide bir yanlışlık olmasın?

Alıntı

Airsoft dünyasının iddialı markalarından japon "Tokyo Marui"nin" High Capa 5.1 Gold Match modeli, dünyada en çok modifiye edilen, herbir parçasının aftermarket modifiyeleri bulunan bir oyuncak.

Hafta sonu söküp takma aktivitelerinde de, vakit geçirmek için gayet iyi. Hata yaparsanız fırlayıp kaybolacak bir sürü minik yay, pin, gerekli heyecanı sağlıyor. 

Yani hiç küçümsemiyorum diyerek konu başlığına da bağladım mı, tamamdır Smile

[Resim: IMG-4547.jpg]

[Resim: IMG-5718.jpg]

[Resim: IMG-5721.jpg]

[Resim: IMG-5722.jpg]

[Resim: IMG-5723.jpg]

[Resim: IMG-5724.jpg]

[Resim: IMG-5725.jpg]
[Resim: IMG-1738.jpg]

[Resim: IMG-1740.jpg]

Alıntı
24 üye teşekkür etti:
alpago, Ercan 45, XXAHMETXX, Sabri, sem, wubıh, alone61, tirendaz, Xlll, browning 61, Karagoz, ilbay, harun, pasa_7676, osman08, Ahmet Efe, mimaslan, yyildiz, 1905sss, ismicey, Ukraine, demirci57, Ahmet Özalp, Saka
Bahsettiğim modifiye parçaları da koyayım buraya

[Resim: IMG-1927.jpg]

Bu da yarışmalar için özel kemer kılıf seti (Double Alpha Academy), farklı tabancalar için uygun parçalarla dönüştürülebiliyor. Şimdi Canik'lerle kullanıyorum

[Resim: IMG-1845.jpg]

Sitenin bahçesindeki poligonum :Smile Eski madalyalarım efsane işe yaradı Smile 

[Resim: IMG-1859.jpg]

[Resim: IMG-1860.jpg]

Canik TP9 SFx kılıfını bir iki küçük hamleyle bu sete uydurdum... Şarjörler için zaten setin içinden yedek parçalar çıkmıştı.

[Resim: IMG-3156.jpg]

[Resim: IMG-3195.jpg]

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
maho07, sem, yyildiz, ilbay, PersonalDefence, ismicey, demirci57
Eğitim ve pratik için kullanılabilecek eğlenceli oyuncaklar. Kendinize özel dinamik atış poligonu, sınırsız silah ve mühimmatınız yoksa küçümsenecek bir tarafı da yok. imkanlar el verdiği ölçüde gerekirse strafordan silahlarla bile eğitim yapılabilir. Bu konudaki tutuculuğu ilgili insanların yaş ortalamasına ve sahip oldukları imkanlara bağlıyorum. Bence Airsoft, elektronik simülasyonlar v.b. bütün imkanlar değerlendirilmeli. Herkes asker, polis yada 11.000.000 TL'lik cirosu olan şirket sahibi değil.

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
Ktenology, ilbay, sem, wubıh, ducak, alone61, ThePulchra, ismicey, hfc, Ukraine, demirci57
Sn. Red küçümsemek ne kelime aksine çok havalı duruyorlar. Thumbs Up
Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
red

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi