Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
atış poligonları
Merhabalar, benim bir sorum olacaktı. Türkiye'de silah fuarları yapılıyormu? Yapılıyorsa güncel olarak tarihlerini nerden öğrenebilirim?

Birde bu tür yerlerde bazı silahlarla atış yapılınabiliyormu?

İnşallah son sorum kimseye komik gelmez. Yine de kusura bakmayın.

Alıntı

Sn.Fırat97; hoşgeldiniz. Lütfen forum kurallarımızı okuyunuz ve imla hataları yapmamaya özen gösteriniz. Şimdilik ben yazınızı yeniden düzenliyorum.
Saygılar.

Silah fuarı adında bir fuarımız bulunmamakta. Sadece AV-Doğa fuarlarımız birde taşradaki çeşitli tarım fuarlarına giden silah firmalarının tanıtım ekipleri bulunuyor. Tabi birde daha profesyonel olarak IDEF her iki yılda bir yapılıyor.

Şu anda bildiğim iki organizasyon yapıldı. Son iki yıldır Yalova'da yaptığımız 19 Mayıs Trap Tek kurşun ve tabanca atışları ve Pendik Kurtköydeki sponsor katılımlı atışlar.

Staoger ve Akdal firmalarnın sponsorluğunda yapmıştık. Gösteri atışlarında katılımcılar firmaların ürünlerini deneme imkanı bulundu.

Bu Yıl Nisan ayında Yalova Avcılık Atıcılık klübü yine ilklere imza atacak 3 gün sürmesi planlanan organizasyonda daha fazla silah firması, daha fazla yarış, daha fazla ödül olacak.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.NorthWolf cevabınız için teşekkür ediyorum ve imla hatalarım için özür diliyorum.daha dikkat edeceğim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi