Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Survival Bıçaklar - Sağ Kalım/Hayatı İdame Bıçakları
Sn. Kötücenk,ben henüz alamadım. Yılbaşından sonra alacağım. Ama Sn. Barış da zor şartlarda kullanmıştı yanılmıyorsam,dayanıklılığından ve bilenebilirliğinden memnundu. Sog'un fiyatı Sog için güzel ama Glock daha güzel hem takımı da bozmamış oluruz Big Grin

Alıntı

İlk mesajda "Rambo bıçaklarından" örnek verildiği için bu linki sizinle paylaşmak istedim:
http://www.hibbenknives.com/big_john.htm

Gill Hibben ustanın -fabrika yapımı da olsa- iki atış bıçağına sahibim ve diğer ürünlerini ararken websitesinde karşıma yukarıdaki bıçak çıktı. Meğer usta Rambo 1 ve 2'de kullanılan bıçakları üretmiş. Bu bıçağı- artık bıçak mı dersiniz, satır mı, sanat eseri mi- 3. film için prototip olarak geliştirmiş, ancak Stallone bıçağı "fazla iyi bitirilmiş/cilalanmış" ya da benim anladığım "fazla güzel" bularak filmde kullanmamış.
Benim bir kaç haftadır uykularımı kaçırıyor, paylaşayım istedim. Smile
Saygılarımla,

Alıntı

Amerikada ciddi film fanları var bu şekilsiz şeye de 1850 $ verecek çıkar elbet Smile

Alıntı

[Resim: dscn4384y.jpg]

[Resim: dscn4389pf.jpg]

[Resim: dscn4407d.jpg]

[Resim: dscn4421c.jpg]

[Resim: dscn4422h.jpg]

[Resim: dscn4427l.jpg]

Alıntı

Güle güle kullanın Sn. Lupus.Eski dost düşman olmaz Smile İzlenimlerinizi de paylaşsanız Wink

Alıntı

Ağa bu işe fena bozulur söyleyeyim. Big Grin
Bu arada , ağam duymadan hayırlı uğurlu olsun.Smile

Alıntı

Bu da sanırsam Gerber'ın yeni nesil ultimate serisinden.Kabzesi çok ergonomik duruyor açıkcası.

http://bear.gerbergear.com/knives/ultimate-knife/

Sevgiler.

Alıntı

Cold Steel kaboomBig Grin

[Resim: BustedRecon720.jpg]

Alıntı

Tam bir kaboom yaşanmış gerçektende.

Kesici bölüm kütüğe saplanmış son raddeye kadar. Görevini yapmış yani. Resim beni aldatmıyorsa bıçağın çelik kalınlığı 4mm den aşağı değil. Bu bıçak bir yerinden kırılacaksa oradan kırılırmış zaten. Bıçağın kabza içerisine giren kısmına bakarsanız en küçülüyor ve zayıflıyor.

Yekpare bıçaklar o yüzden daha sağlam oluyor.

Aşağıda ki resimde son çekilen fotoğrafa ve diğerlerine bakarsanız daha iyi anlaşılır.

[Resim: frostsbladesstainless.jpg]

Bu arada çok zaman geçmiş ama yukarı da Sn. Lupus Glock bıçak resimleri koymuşsunuz. Acaba sizin mi? Nasıl kaçırdım bilmiyorum. Çok yoğun olduğum bir dönem herhalde onun etkisi. Çok güzel ve her zaman beğendiğim bir bıçak. Kazasız belasız kullanın, hayırlı olsun.

Saygılar,

Alıntı

Sn.Lupus, geç oldu ama hayırlı olsun Glock bıçağınız. S.S.ler, forumda Avusturya'yı işgal etmek üzereler. Bu esnada üstadın kasatura manasında naylon envanterini tercih etmesi iyi oldu, Gen4 sürprizi bekliyoruz kendisinden Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi