Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASP Poligon (İstanbul/Eyüp) açıldı
(31-01-2011, 10:22 AM)zucchero demiş ki: Sn Berkeley,
Allah tamamına erdirsin...
"....sen bilirsin hayatım" cümlesi "ben de bir altın takım beğenmiştim geçenlerde" şeklinde devam edebilir. (Tecrübe ile sabittir Big Grin )

Altın mı ?? Altına razıyım iş Elmas'a geldi Smile Ben kendime ne kadarlık biey aldıysam mutlaka bir o kadarlıkta masraf bir şekilde üretiliyor Big Grin

Alıntı

(31-01-2011, 10:26 AM)ömer demiş ki:
(31-01-2011, 10:22 AM)zucchero demiş ki: Sn Berkeley,
Allah tamamına erdirsin...
"....sen bilirsin hayatım" cümlesi "ben de bir altın takım beğenmiştim geçenlerde" şeklinde devam edebilir. (Tecrübe ile sabittir Big Grin )

Altın mı ?? Altına razıyım iş Elmas'a geldi Smile Ben kendime ne kadarlık biey aldıysam mutlaka bir o kadarlıkta masraf bir şekilde üretiliyor Big Grin

Hehe o zaman 1-0 önde başladım Smile

Alıntı

Sn Berkeley,
Yüzüğün kerametleri gizlidir... Bekleyin ve görün Big Grin

Alıntı

Pazar günü tabancamı temizliyorum, hayatım yeni silahın mı dedi (tabi nerden bilsin kızcağız tabanca almanın 1 aylık bir prosedürü olduğunu) yok dedim aşkım şaka yaptım ben, yakında evleneceğiz tabanca alınır mı şimdi dedim, üzüldü Sad

Alıntı

(31-01-2011, 06:11 PM)berkeley demiş ki: Pazar günü tabancamı temizliyorum, hayatım yeni silahın mı dedi (tabi nerden bilsin kızcağız tabanca almanın 1 aylık bir prosedürü olduğunu) yok dedim aşkım şaka yaptım ben, yakında evleneceğiz tabanca alınır mı şimdi dedim, üzüldü Sad

Fazladan satın alma belgesi bulundurun ne olur ne olmaz. Big Grin Big Grin

Alıntı

(31-01-2011, 06:11 PM)berkeley demiş ki: Pazar günü tabancamı temizliyorum, hayatım yeni silahın mı dedi (tabi nerden bilsin kızcağız tabanca almanın 1 aylık bir prosedürü olduğunu) yok dedim aşkım şaka yaptım ben, yakında evleneceğiz tabanca alınır mı şimdi dedim, üzüldü Sad

Sn.berkeley kadınların gerçek yüzü nikahtan en geç 6 ay sonra çıkıyor merak etmeyin SmileÜzülme sebebi sizin silah alamamanız değil silah alınca sizin suçluluk duyup ona alacağınız hediyeyi kaybetmesindendir...
Ama zamanla sizde alışırsınız Big Grin

Alıntı

(01-02-2011, 09:20 AM)ömer demiş ki:

Sn.berkeley kadınların gerçek yüzü nikahtan en geç 6 ay sonra çıkıyor merak etmeyin SmileÜzülme sebebi sizin silah alamamanız değil silah alınca sizin suçluluk duyup ona alacağınız hediyeyi kaybetmesindendir...
Ama zamanla sizde alışırsınız Big Grin
SmileSmileSmile

Alıntı

Sn Berkeley,
Allah tamamına erdirsin, Kötü gün göstermesin, Çok iyi bir karar

Alıntı

(01-02-2011, 10:18 AM)Mustafa Zumrut demiş ki: Sn Berkeley,
Allah tamamına erdirsin, Kötü gün göstermesin, Çok iyi bir karar
Teşekkür ederim sn Mustafa Zümrüt, saygılar.

Alıntı

05/02/2011 Cumartesi günü saat 11:30-12:45 Saatleri arasında A.S.P.'deydim .Cumartesi günleri çalışmama rağmen , bir ara boşluktan istifade belki forumdan bir kaç arkadaşla tanışırız ümidiyle A.S.P.'nin yolunu tuttuk.
Bu kısa sürede herhangi bir buluşma gerçekleştiremesemde ; Tüm silah sever Forum arkadaşlarım yanımdaymışcasına pasımızı sildik çok şükür .Tanışmak bir dahaki sefere kaldı artık kısmetse.Saygılar

[Resim: 05022011872.jpg]
[Resim: 05022011871.jpg]
[Resim: 05022011869.jpg]
Refleks atış 25m
[Resim: 05022011873.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi