Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASP Poligon (İstanbul/Eyüp) açıldı
Saat 13.30 - 14.00 gibi orada olmayı planlıyoruz.

Alıntı

(28-01-2011, 12:32 PM)ömer demiş ki:
(28-01-2011, 11:45 AM)muzo55 demiş ki: Ben her zamanki gibi gene yokum. Eskişehir'de olacağım. Sizlere iyi eğlenceler. SadSad

Pardon siz kimsiniz? Tanıyamadım ...

Tanıyacaksınız Sn.Ömer bey, tanıyacaksınız. Beni ve silahımı tanıdıktan sonra öyle çok seveceksiniz ki bir daha asla naylonlarla işiniz olmayacak. Hatta öyle ki arabanızın direksiyon simidine bile naylon diye dokunmayacaksınız ve hemen deri kaplayacaksınız.SmileSmile Dua ette yarın ki program iptal olsun, iyice kurtlandım vesselam.

Alıntı

MaaşAllah,
Çok iddalı, ben de merak ettim tanışırız inşAllah.
Bir MK III ' ünüzün olduğunu sanıyorum.
Bu arada, Sayın Ömerin arabasının direksiyonunun naylon olduğunu hiç sanmıyorum.Tongue
Saygılar.
Osman

Alıntı

(28-01-2011, 04:16 PM)ORTAÇ demiş ki: MaaşAllah,
Çok iddalı, ben de merak ettim tanışırız inşAllah.
Bir MK III ' ünüzün olduğunu sanıyorum.
Bu arada, Sayın Ömerin arabasının direksiyonunun naylon olduğunu hiç sanmıyorum.Tongue
Saygılar.
Osman

Sn.Ortaç kendisinin MKIII'ü var ama kullanılmadığından pas içinde Smile

Alıntı

Yarınki atış etkinliğine katılacak arkadaşlar, poligonda kaça kadar bulunmayı planlıyorsunuz? Bu arada poligon 18.00 da kapanıyormuş onu gördüm internet sayfasında...Öğleden sonra işlerimi bitirsem gelirim gibi görünüyor..saygılar..

Alıntı

Ben en fazla 14:00 e kadar ordayım maalesef çok fazla kalamayacağım çok önemli bir işim var yarın.

Alıntı

Muhtemelen saat 17.00 - 17.30'a kadar orada oluruz ...
Sn.berkeley yoksa izin kağıdıni imzalatamadınız mı? Smile

Alıntı

Cumartesi günleri çalışmasam ne güzel olurdu . Belki gün içinde kısa bir süreliğine kaçma şansım olur İnşallah , kısmet bakalım . Yarın ola hayır ola.. Saygı ile..

Alıntı

Yarın ben gelemiyorum sizlere iyi eğlenceler.

Alıntı

Yapma,
Ben de yelkenliye bineceğiz diye sevinmiştim.Sad

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi