Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASP Poligon (İstanbul/Eyüp) açıldı
Smile 
Sayın üyeler,
Nisan ayından beri restorasyonda olan Resport poligonun ASP Poligon olarak yarın itibariyle resmen hizmet vermeye başlayacağını İşletme Müdürü İsmail Bey den öğrendim.

Marmara Team gözümüz aydın.
Hayırlı olsun.

İletişim Bilgileri:

Defterdar Mahallesi Otakçılar Cad. No:80
34050 Eyüp / İstanbul

Tel : 0212 613 91 13 (3 HAT)
Faks : 0212 613 91 61

http://asppoligon.com.tr/

Alıntı

balkan demiş ki:Sayın üyeler,
Nisan ayından beri restorasyonda olan Resport poligonun ASP Poligon olarak yarın itibariyle resmen hizmet vermeye başlayacağını İşletme Müdürü İsmail Bey den öğrendim.

Marmara Team gözümüz aydın.
Hayırlı olsun.

İletişim Bilgileri:

Defterdar Mahallesi Otakçılar Cad. No:80
34050 Eyüp / İstanbul

Tel : 0212 613 91 13 (3 HAT)
Faks : 0212 613 91 61

http://asppoligon.com.tr/

Cumartesi kısmetse siftah yapacağız Smile Bekleriz

Alıntı

İnternette live video stream yapma imkanı tanırlarsa marmara ekibi orda...

Alıntı

Aylarca kapanmasına neden olan yangını ilk görenlerden biri olarak poligonumuzun yeniden açılmasına çok sevindim. Resimlerden anlaşıldığı kadar oldukça da güzel olmuş. Marmara ekibinden bir ricam olacak. 1-2 mermi de benim yerime yakın Smile

Alıntı

Süper haber, teşekkürler Smile

Alıntı

zucchero demiş ki:Aylarca kapanmasına neden olan yangını ilk görenlerden biri olarak poligonumuzun yeniden açılmasına çok sevindim. Resimlerden anlaşıldığı kadar oldukça da güzel olmuş. Marmara ekibinden bir ricam olacak. 1-2 mermi de benim yerime yakın Smile

Siz Ankaraya geziye gitmiştiniz? Oradamı kaldınız?

Alıntı

Sn Northwolf,
Evi taşımadım henüz ama sanırım Ankara'da kalıcı oldum. Pazar günü sınavım olmasa (evet bu yaşta hala sınavlarla uğraşıyorum Big Grin ) kaçıp gelebilirdim ama şu durumda zor gözüküyor. Size iyi atışlar diliyorum. Bol bol video çekmeyi unutmayın...

Alıntı

Bugün düşünüyordum yeter artık ne zaman açılacak diye ve poligonumuz açıldı bugün aldığım en güzel haber, cumartesi görüşmek üzere dostlar.

Alıntı

Cumartesi denk getirebilirsem, Marmara Team ile olmak onur verir. Kaç sularında buluşmayı düşünüyorsunuz?

Alıntı

13.00-14.00 gibi oraya gidip akşama kadar oralarda oluruz diye düşünüyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi