Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SARSILMAZ vs CZ
[Resim: DSCF0023.jpg]

Alıntı

Burada benim CZ 75 Kadet (22lr) ile Armalite AR 24 (Sarsilmaz)

[Resim: DSCF0010.jpg]

Alıntı

CZ 75 Kadet vs Armalite AR 24 (Sarsilmaz)

[Resim: DSCF0011.jpg]

Alıntı

merhaba arkadaşlar,sitenizi uzun zamandan beri takip ediyorum,gerçekten çok önemlibiligiler var,diğer sitelerden çok önde yiğidi öldür hakını yeme.Bende tabancaları çok seviyorum,birtane kılıç 2000 light aldım hayırlısı ile,bana yeter.
Meraketiğim bir konu var bu meşur çöl kartalı,hakında nasıl bir çalışma şekli var değişik bişeye benziyor.bu konuda bilgi verirseniz sevinirm şimdiden çok teşşekürler.

Alıntı

büyükorta demiş ki:merhaba arkadaşlar,sitenizi uzun zamandan beri takip ediyorum,gerçekten çok önemlibiligiler var,diğer sitelerden çok önde yiğidi öldür hakını yeme.Bende tabancaları çok seviyorum,birtane kılıç 2000 light aldım hayırlısı ile,bana yeter.
Meraketiğim bir konu var bu meşur çöl kartalı,hakında nasıl bir çalışma şekli var değişik bişeye benziyor.bu konuda bilgi verirseniz sevinirm şimdiden çok teşşekürler.

Tek geçerim...
Süper bişey...
Kodumu oturtur....
Tek atışla bir fili bile devirir...
Adı üstünde çöl kartalı...

Alıntı

melihaga demiş ki:Tek geçerim...
Süper bişey...
Kodumu oturtur....
Tek atışla bir fili bile devirir...
Adı üstünde çöl kartalı...
+1 Smile Smile

Efendim fil ne demek bu silah anti meteryal özelliği sayesinde zırhlı araçlara bile etki eder Smile Hatta pek çok ülkenin envanterinde tanklara karşı kullanılmak için alınmaktadır Smile Smile

Bu silahı aldın mı? kendi krallığını kurma vaktin gelmiş ve hatta çoktan geçmiştir. Smile Smile Smile

Sn.Büyük Orta forumumuzda bu silah mevcut eğer arzu ederseniz size oldukça uygun bir fiyat olan 30.000 dolardan ayarlayabiliriz Smile Smile Smile

Alıntı

Mossad'ta parttime suikastçi çalışan bir arkadaşımın beylik piştovudur. Telavivdeki bir düğünde 500 sıkımış bi tane dikmemişSmile

Alıntı

Sn.Meftae ;
Bileklerine kuvvet Maşallah ne sıkmış be Smile Smile Smile
Düğüncülük orada da var herhalde. Smile Smile

Alıntı

Sabah sabah öldüm gülmekten Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi