Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Natural Point of Aim (Dogal Nisan Noktasi)
ilksurfer demiş ki:Ama her iste oldugu gibi zeki insanlar once bu isin prensiplerini ogrenip kafalarinda olayi cozuyorlar...
+ 1 .

Alıntı

sandeman demiş ki:Konu için teşekkürler Sn. İlksurfer
turan tactical demiş ki:Sn.Green 07'nin bir arkadaşının evde bu disiplini çalışırken çalan kapı sonrasında kafası karıştığı için, silahı doldurduğunu unutup hedef aldığı saatin ortasına açtığı delik anısı aklıma geldi Smile Demek o çalışıp başarmış, darısı başımıza.

O ne ki efendim. Kafa karışılığı hadi olmuş,en azından bir kere patlatırsın. Ben yanlışlıkla mükerrer atış yapanı da gördüm,silah da G 18 falan değildi Smile

Burda silahını temizlerken yanlışlıkla karısına 3 el ateş edenleride duyduk. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Sn. Ilksurfer, biz de olaydan sonra epey güldük ama tabi olayı zayiatsız atlattığımızı anlayınca Smile Yoksa olay anında hepimiz bembeyaz kesilmiştik. İşin ilginci,günün dalgını aramızda en iyi silah kullanandı ve o sırada tam da doğal nişan noktası konusunu anlatıyordu Smile Kendi ifadesine göre silahı patlatınca sinirinden ikinci kez tetiği çekmiş Smile

Avcı41 demiş ki:
sandeman demiş ki:Konu için teşekkürler Sn. İlksurfer
turan tactical demiş ki:Sn.Green 07'nin bir arkadaşının evde bu disiplini çalışırken çalan kapı sonrasında kafası karıştığı için, silahı doldurduğunu unutup hedef aldığı saatin ortasına açtığı delik anısı aklıma geldi Smile Demek o çalışıp başarmış, darısı başımıza.

O ne ki efendim. Kafa karışılığı hadi olmuş,en azından bir kere patlatırsın. Ben yanlışlıkla mükerrer atış yapanı da gördüm,silah da G 18 falan değildi Smile

Burda silahını temizlerken yanlışlıkla karısına 3 el ateş edenleride duyduk. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Bu konuda da iddialıyım. Rastladığım bir olayda katl zanlısı bayan,silah kullanmayı bilmediğini,maktule yanlışlıkla 15 el ateş ettiğini iddia ediyordu ve 15 atışın 12si vucuttaydı. 8 veya 9 tanesi de baş ve göğüs bölgesindeydi Smile Bilemediniz,soyadı Abbate değildi Smile

Alıntı

sandeman demiş ki:Bu konuda da iddialıyım. Rastladığım bir olayda katl zanlısı bayan,silah kullanmayı bilmediğini,maktule yanlışlıkla 15 el ateş ettiğini iddia ediyordu ve 15 atışın 12si vucuttaydı. 8 veya 9 tanesi de baş ve göğüs bölgesindeydi Smile Bilemediniz,soyadı Abbate değildi Smile
Goloski olabilir mi?....Big Grin

Alıntı

Maalesef efendim,silah CZ 75 idi Smile

Alıntı

sandeman demiş ki:Maalesef efendim,silah CZ 75 idi Smile
O zaman Daguenel?...Big Grin

[Resim: 33559234.jpg]

Bu arada Sn.Zorbey34, bacım da sizin gibi silah tutmayı bilmiyor...Big Grin

[Resim: 61087660.jpg]

Alıntı

Zaten kadın kısmı ne anlar atıştan, tabanca tutmaktan Smile Tabanca dediğinin nasıl tutulacağını göstermek için Allahtan Türkiye'den gönderilmiş çok video var Youtube'da, attığı mermi dağı yalayıp geçen mavzerci, havaya sıkılan kurşunlar, pencereden dışarı atılanlar gibi, hepsinde ayrı bir teknik ayrı bir kabiliyet var doğrusu Smile İzleyip ilham almalı bütün Dünya...

Alıntı

lupus demiş ki:
sandeman demiş ki:Maalesef efendim,silah CZ 75 idi Smile
O zaman Daguenel?...Big Grin

[Resim: 33559234.jpg]
Ben de bu resimden sonra, konu bikinili CZ kullanıcılarına kayacak diye korktuydum,ucuz atlattık Big Grin

Alıntı

Yok yok testosteronu kontrol altına aldık Sn.Sandeman Big Grin

Bu arada bu NPOA konusunu yivsizle biraz çalıştım evde ve doğal nişan hattımda olmadığımı fark ettim. Snap Cap'ler sağolsun, çalışma devam edecek Smile

Alıntı

Bazı silahlar da kabza açısı nedeniyle,doğal nişan hattı konusunda epey eleştiriliyor. Mesela Glock bu konuda olağan şüpheli. Şu sıralar forum ahalisinde bu silah çoğaldığına göre sorabiliriz,doğal nişan hattı antrenmanı sırasında silahı doğrulttuğunda gez-arpacıktan tavanı gören var mı?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi