Chiappa Rhino
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chiappa Rhino
Riskli bir tasarım. Piyasada uzun ömürlü olacağını sanmıyorum. İki el ile tutuş sorunu çözülmedikçe tabii. Aklıma gelen tüm çözümlerde ise, (mevcut formasyonun korunması şartıyla) ya maliyet, ya ağırlık, ya da ikisi birden artıyor.

Kadim ustalar buna çözüm olarak klasik revolver formunu bulmuşlar. Velhasıl-ı kelam tabanca piyasasında yeni form bulmak zor iş. Eski tasarımları kusursuzca klonlamak daha akıllıca. Sig Sauer'in bile kendi tasarımını adam gibi üretmediği düşünülürse, kaliteli işe müşteri herzaman bulunur.

Saygılar.

Alıntı

Chiappa Rhino MKEK tarafindan ulkemize getirilse , alici bulur mu ? Satislari nasil seyreder ? MKEK elinde kalip yillarca bekler mi ? Yoksa hap gibi alici mi bulur ?
Selamlar

Alıntı

Ülkemizde denge,isabetlilik genel itibariyle görünüşün ardında ikinci planda kaldığı için şahsi düşüncem vitrinde kalırdı Smile epey bir süre.
Saygılarımla

Alıntı

Fiyatı daha da katmerli olacağı için pek alıcı bulmayıp, raflarda kalırdı bence.Ayrıca yurdum insanı ilk kurşunda işi bitireceğinden emin olduğu için şahlanma sorunununa takılmaz.Şahlanma sorunu olsa da, göbeğe ''yumuşak kas'' diyen, otogazlı arabaya piknik tüp bağlayan vatandaşım onu dert etmez.Big Grin Ama yine de ''Acaba bu silah bir furyaya dönüşür mü?'' sorusu bir ara aklımı kurcaladı...

Saygılar.

Alıntı

Bence dönüşmez; Phantom bile aylarca vitrinde kaldıktan sonra bu silahın hiç şansı yok gibi

Alıntı

Sayın Forumdaşlar,

Konuyu hortlatmış olayım. Malum sebepler ile MKEK e uzun süre revolver gelmeyeceği göz önüne alınırsa,ithali halinde el topu alacaklar için bir şans olabilir mi. Sitesinde gördüğüm kadarı ile 9 mm ile kombine çift kalibre opsiyonuda var.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi