Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soru ( acil )
Geçmişolsun, Allah başka kaza bela vermesin...

Alıntı

Sn. Amca,
Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

Saygılar.

Alıntı

Geçmiş olsun.

Alıntı

Geçmiş olsun, izi kalmaz umarım.
Saygılar,
TT

Alıntı

Sn. Amca'm hareketsiz bölgelerdeki dikişler bir hafta bazende hafif üzerinde bir vakitte alınır.Hareketli bölgelerdekiler yaranın durumuna göre 12 günde alınır. Yara ve sargının olduğu kısıma su değirmemeye dikkat edin. Uyurken çene üzerine dönmemeye dikkat etmek için yatarken etrafınıza bir kaç yastık ile destek olun dikişi zora getirebilecek durum oluşmasın. Birgünden sonra dikiş atılan yere pansuman uygulaması için ilgili sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz hatta kendiniz direk eczaneden baticon solüsyon alıp sürebilirsiniz. Üzerini kapatmanıza çok gerek yok ama kapatmaya devam ederseniz iyi olur. Gazlı bez yapıştığı için kaldırıken acı verir hatta oluşan kabuğu koparıp tazeler bu yüzden flasteri boşandırınca bir enjektör ile birazcık baticon çekip yara bölgesine sıkın yumuşasın ondan sonra çıkarın bezi. Çıkarınca baticondan sürüp aynen geri kapatın ama krem sürmemek daha iyi olur kremler yaraları hep nemli ve taze tuttuklarıdan kapanmalarını zorlaştırır hatta bazen dikişlerin atmasına bile sebep olur. Geçmiş olsun Allah hepimize ve sevdiklerimize sağlık ve sıhhat versin ...

Alıntı

Geçmiş olsun Sn.Amca. Acil şifalar dilerim.

Alıntı

Sn.Amcam; korkuttunuz bizi, gelmiş geçmiş olsun efendim. Çenenize darbe alarak yaranın oluşabileceğini düşündüğüm için röntgen çektirim demiştim. Acil şifalar diliyorum.

Alıntı

Büyük geçmiş olsun Sn.Amca.İyi olduğunuza gerçekten sevindim.
Saygılarımla..

Alıntı

Geçirdiğiniz kazayı ciddi bir sorun yaşamadan atlatmanıza çok sevindik Sn.Amca.
En kısa zamanda tamamen iyileşmeniz dileği ile geçmiş olsun.

Saygılar.

Alıntı

Geçmiş olsun Sn.Amca...

Kısa sürede iyileşmeniz dileğiyle...

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi