Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REMİNGTON 870 DÜRBÜN TAKMA APARATI
Selam,

Bende benelli supernova tüfeğim için buna benzer bir aparat aldım. Bu tür parçaları yasalara göre Türkiye ye gönderen yok. Amerika da tanıdığınız varsa gelirken getirtebiliyorsunuz. Ben öyle yaptım. Burda 160 dolara satmaları da oldukça normal. Türkiye de hiç bulunmayan bir ürün sonuçta.

Aparatınız hayırlı olsun kazasız belasız atışlar dilerim.

Alıntı

(21-01-2011, 03:52 PM)fuigo demiş ki: Selam,

Bende benelli supernova tüfeğim için buna benzer bir aparat aldım. Bu tür parçaları yasalara göre Türkiye ye gönderen yok. Amerika da tanıdığınız varsa gelirken getirtebiliyorsunuz. Ben öyle yaptım. Burda 160 dolara satmaları da oldukça normal. Türkiye de hiç bulunmayan bir ürün sonuçta.

Teşekkürler Sayın fuigo, size de.

Alıntı

(21-01-2011, 03:52 PM)fuigo demiş ki: Selam,

Sn.fuigo

Bende önümüzdeki günlerde Benelli SuperNova almayı düşünüyorum, (pistol grip olanından). Tüfeği aldıktan sonra modifiye için bu aparattan ve tüfeğe monte edilebilecek fişeklikten almayı düşünüyorum. Tüfeğimi modifiye etmek için bana önerebileceğiniz birşeyler varmı? Bu konuda araştırma yapma şansınız oldu mu? Teşekkürler Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi