Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MC 27E
Değerlendirme için erken sayılır ama, ekim ayında satışa çıkan bu model hakkında, kullanan ve değerlendirme yapabilecek arkadaşlar varmı acaba? Ağırlığı çok iddaalı.

Alıntı

Gümüşsuyu MKE'de teşhir de bile yok bu modeller... Sad

Alıntı

Kendi sitesinde incelediğim kadarıyla güzel bir silaha benziyor. Yakınlarda MKE den silah alacağım. Tercih sırası olarak 2 numarada şu an. Ama kullanan ve tecrübe eden varsa görüşlerini paylaşırsa sevinirim

Alıntı

Piyasaya yeni çıkan hiçbir tabancayı almayın,özellikle yerli markalarda en az 2 sene geçmeden yerli bir modeli tercih etmeyin.
nedeni tüm üretim hatalarıyla beraber piyasaya sunulup testlerin müşteriler tarafından yapılmasıdır.
Forumda biraz araştırma yaparsanız yerli silahlar hakkında pek çok üretim hatasından kaynaklanan arızaları okuyabilirsiniz.

Alıntı

Fmj demiş ki:Piyasaya yeni çıkan hiçbir tabancayı almayın,özellikle yerli markalarda en az 2 sene geçmeden yerli bir modeli tercih etmeyin.
nedeni tüm üretim hatalarıyla beraber piyasaya sunulup testlerin müşteriler tarafından yapılmasıdır.
Forumda biraz araştırma yaparsanız yerli silahlar hakkında pek çok üretim hatasından kaynaklanan arızaları okuyabilirsiniz.

Sn. Fmj bence çok haklısınız, yerli firmalar şikayet geldikçe silahlarda düzenleme yapıyorlar, bir nevi sizinde dediğiniz gibi silahın kalite kontrolü müşteriler tarafından yapılıyor resmenSmile yorumları iyi takip etmek gerekiyor.

Alıntı

Fmj demiş ki:Piyasaya yeni çıkan hiçbir tabancayı almayın,özellikle yerli markalarda en az 2 sene geçmeden yerli bir modeli tercih etmeyin.

+1
Sn.Fmj,
Bu millet zaten ilginç, parayı çöpten bulur gibi hakkında hiçbir geri bildirim bulunmayan, sonrasında sıhhatli çalışma sorunlarıyla başlarına bela olacak silahlara nasıl para verirler anlamam.
Forumda insanlar bir silah alana kadar forum mahlasını dahi "kararsız" olarak alacak kadar akla karayı seçsin, sonra millet gitsin adı sanı duyulmamış "Emmoğlu Ticaret" marka saçma sapan modellere para versinler. Hoş ben internet gibi bir ortamda kayıtlarda 10 tane dahi satmamış silah hakkında binlerce kişinin geri bildirim yaparken Allah korkusu taşımayacağına adım gibi eminim ama işte bu parasına kıyan insanlara şaşmamak elde değil.
Saygılar,
TT

Alıntı

"Emmoğlu Ticaret" Smile)). Silah hakkında bilgi edinebileceğimiz tek kaynak internet ise, önce adam gibi bir silah forum sitesi bulmak gerekir. İnsanlarımız gerçekten bilinçsiz, benzer bi örnek vereyim; bir gün Robust 222 çiftemle sürek avına gittiğimde, birkaç "avcı" arkadaşın adı sanı belli olmayan (marka yazmak istemiyorum) yerli bir yarı otomatik tüfekle çiftemi karşılaştırdıklarına, fiyat, fişek kapasitesi gibi benzeri konularda bu yerli yarı otomatik tüfeğin daha uygun olduğuna kanaat getirdiklerine şahit oldum. gerçi o arkadaş tüfeğini mekanik arızalardan dolayı 3 ay ancak kullanabildi. diyeceğim o ki Sn. TT sizin de söylediğiniz gibi "bu parasına kıyan insanlara şaşmamak elde değil"

Alıntı

Selamlar
Burada kimsenin parayı çöpten bulduğunu sanmıyorum. Herkesin kendince bir tarzı zevki ve değerlendirmesi var. Ama henüz kimsenin kullanmadığı, iyi yada kötü bir bildirimde henüz bulunmadığı bir silah hakkında (ayrıca tüm yerli silahları genelleme yaparak) doğrudan kötü işe yaramaz gibi nitelemek en hafif deyimle önyargıdır.
Yerli silahların ünü burada pek iyi değil buna şahit oldum. Ama herkes tavsiye ediyor diye bende gidip 5000 dolara ithal silah alacak halim yok. MC 27E yi merak ettim. Fikri olan tecrübe eden varsa konuşmalı, öteki türlü abesle iştigal etmiş olursunuz

Alıntı

Evet efendim,biz yerli silaha karşı önyargılıyız. Counter'da hiç yerli silah olmadığı için ithale alıştık,aynı doğrultuda devam ediyoruz. Ticari ahlak konusunda yerli firmalardan öğreneceğimiz çok şey var ama ah işte bu önyargılarımız.

Alıntı

Bir de 'fahiş hata' diye bir kavram var,bilmem rastladınız mı? Mesela sınav kağıdında öyle bir hatalı ifadeniz vardır ki sınav kağıdını okuyan,gerisini okumaya gerek görmez ve kağıda bir çizik atar. Bilmem anlatabildim mi?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi