Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK ' nin Sattığı Yivli Tüfekler
Arkadaşlar lafı açılmışken eylül ekim gibi yeni cz yivliler satışa çıkacak haberiniz olsun...

Alıntı

Browning'lerin geldiğini duydum.Fiyat belirlemesi yapıyorlarmış sanırım.

Alıntı

338 Win.Mag. A-Bolt ne güzel olurdu. Kara keçiyede at Manda'yada.

Alıntı

Sn.Melihaga,
Size de giderdi 338. İliç, Kemaliye, Hekimhan burnunuzun dibinde. .

Alıntı

bezoaribex demiş ki:Browning'lerin geldiğini duydum.Fiyat belirlemesi yapıyorlarmış sanırım.

Browningler geldi fakat 10 adet yani müdür beyin kendi siparişi ettiği pompalılar diye tahmin ediyorum...8 adeti sipariş..2 adeti boşda haberiniz olsun

Alıntı

bezoaribex demiş ki:Sn.Melihaga,
Size de giderdi 338. İliç, Kemaliye, Hekimhan burnunuzun dibinde. .

Sn bezoaribex, valla aslında birtane istiyorum, daha doğrusu, .308 win, 7mm rem mag. 300 win mag. ve .338, .375 zaten var amacım bu seriyi tamamlamak...

sanırım bu bölgeyi biliyorsunuz, bu taraflara yakınsanız bir ara beraber bir program yapalım...

Alıntı

ansamselcuk demiş ki:
bezoaribex demiş ki:Browning'lerin geldiğini duydum.Fiyat belirlemesi yapıyorlarmış sanırım.

Browningler geldi fakat 10 adet yani müdür beyin kendi siparişi ettiği pompalılar diye tahmin ediyorum...8 adeti sipariş..2 adeti boşda haberiniz olsun

doğrudur valla inanırım, 8 adet silahı ya eşine dostuna verecek yada millete kaptıracak, kalan iki adeti de laf olsun diye satacaklar...

Alıntı

Sn.Melihaga,
Şuan oraya yakın değilim ama benim de memleketim sayılır oralar.Yukarı Fırat havzası yani.
Bir gün bir program neden olmasın. Memnun olurum.

Alıntı

MKE'ye 11 ay önce sormuştum. 20.05.2008 tarihinde gönderilen cevaptan bir bölüm:

"...
Browning Eurobolt 30-06 çap yivli av tüfeklerinin siparişi vardır haziran-temmuz 2008 yılı içinde sevkiyat bekleniyor.
..."

Big Grin

Alıntı

bezoaribex demiş ki:Sn.Melihaga,
Şuan oraya yakın değilim ama benim de memleketim sayılır oralar.Yukarı Fırat havzası yani.
Bir gün bir program neden olmasın. Memnun olurum.

her zaman beklerim, hem yivli hakkında öğreneceklerim var..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi