Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK ' nin Sattığı Yivli Tüfekler
Sn Altunhan p6 başlığında yazmıştık bir filim meselesi var, aynı sebepten bu fiyata bize yolu tarif ediyorlar...

Alıntı

Smile Smile aynen valla.

mke ceketi üzerinden atiyor,eli fermuara gidiyo
-gel ,ben sana gösteririm nasil silah alacan..

Alıntı

Altunhan demiş ki:Smile Smile aynen valla.

mke ceketi üzerinden atiyor,eli fermuara gidiyo
-gel ,ben sana gösteririm nasil silah alacan..
Big Grin Big Grin

Alıntı

stoeger bir beretta iştirakidir. sako, benelli, tikka ve benzeri şirketlerde berettanın mülkiyetindedir. beretta grubu reklama çok önem veriyor. sahibi oduğu diğer firmaların linkini de stoeger vb sitelerinde veriyor. şu anda sıfır bir sako, tikka, vb satılmıyor. mkek dışında 1. elden yivli satışı yok. bizim sarsılmazda bernardelli yi satın aldı. onun dışındada avrupada bazı silah şirketlerinin hatırı sayılır hissesi elimizde diyor. ama bu şirketler hangileri bilen yok .sarsılmaz kendi sitesini neden yenilemez, sahibi olduğu diğer firmalara bir beretta ya da remington gb. link vermez, anlalmak mümkün değil.

Alıntı

sarsılmazın sahibi olduğu bernardellinin yivli çifte ve üstüste namluları varken neden ithal etmez? rus yapısı spartan ondan çok mu iyi?

Alıntı

MKEde neden yerli yivli yok? Makul fiyattan yivli satılsa spor için almayı düşünürüm.

Alıntı

eyer kacırdıysam ozur dilerim tekrar sormus oldugum için bu yivli tüfeklerde tabaca gibimi ruhsatlandırılıyor yoksa normal av tüfekleri gibimi ruhsat veriliyor saygılar

Alıntı

cengiz demiş ki:MKEde neden yerli yivli yok? Makul fiyattan yivli satılsa spor için almayı düşünürüm.

arkadaslar burayi anlamadim cahilligime verin,ben yerli yivli tüfek markasi bilmiyorum.sarsilmaz yivli namlu üretme yetkisi var ama piyasada yerli yívliye hic dek gelmedim.

Alıntı

Sayın büyüklerimiz biz marabaların savaş mühimmatı kullanan aletlerle oynayıp çevremize ve kesemize zarar vermemesi için yerli yivli ürettirmeyip, dalır zenginlerinin alıp oynayabileceği meblağlarda kaptırmatör ithallerle işi idare etmektedir sanırım.
7,65,kısa 9, uzun 9 varken neyimize bizim yani 7,62-5,56 lar. Namlu boyu 10cm den fazlası bitarafımızı acıtır sonra...Sad

Alıntı

kovan35 demiş ki:yerli yivli ürettirmeyip
Gerçek sebeplerini bilemiyorum ama ürettirilmediği ortada. Bırakılsa bu işi yapacak alt yapı var.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): emrerd, kara615, 1 Ziyaretçi