Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS / XD vs GLOCK
merhaba.bende sizlerden aldığım net cevaplardan sonra hs 2000 de karar kıldım.pazar akşamı trenle gidp,kısmetse pazarteside elime alıp poligonda deneme şansı bulacağım.verdiğiniz sağlıklı öneriler için bütün üstadlara ve sayın modaretor lupus'a saygılar.

Alıntı

Arkadaşlar, değerli üstadlar;
Ben bu saate kadar jericho almayı düşünüyordum beni korkutan iki unsuru vardı bu silahın. Birincisi ağırlığı, ikincisi forumda paylaşılan bazı şikayetler. Bunun üzerine forumu harıl harıl okumaya devam ettim. Ve bütçeme en uygun silahlardan birinin HS 2000 olduğuna karar verdim. Nitekim, burada HS 2000'le ilgili olumsuz bir tane bile görüş beyan edene rastlamadım. Sözün özü arkadaşlar ben de HS 2000 sahibi olmak için niyetlendim sonu hayır olur inşallah. Arkadaşlar ama sizlerden bir ricam var. Acemi bir silah sevdalısı bir adam olarak ilk kez bir silah alacağım. Bu silah nasıl sökülür nasıl temizlenir paylaşırsanız sevinirim. Özellikle LUPUS USTA bu konuya da mutlaka eğilmeniz gerekir halk için insanlık için ve de benim gibi çaylaklar için Smile Hafifliği ve kullanıcı görüşleri mükemmel bence. Bu forumun neredeyse tüm yorumlarını bir aydır okuyorum. En olumlu görüşler fiyatına göre HS 2000 için diyebilirim...

Tüm arkadaşlara selamlar...

Alıntı

polat44 demiş ki:... Bu silah nasıl sökülür nasıl temizlenir paylaşırsanız sevinirim. Özellikle LUPUS USTA[u] bu konuya da mutlaka eğilmeniz gerekir halk için insanlık için ve de benim gibi çaylaklar için Smile

Efendim herşeyi Devlet'ten beklemeyeceğiz, forumda da sayın Lupus'tan... Big Grin
Haydi, HS sahibi arkadaşlar, buyrun açıklayın... Wink

Alıntı

Alıntı

Tecrübeli olmayan arkadaşlara aşağıdaki kadar ileri gitmelerini önermem...

Alıntı

Arkadaşlar hep bakıyorum gönderdiğiniz, tavsiye ettiğiniz youtube 'da. Benim kişisel görüşüm eğer bir devlet karar aldıysa vede o yasaklanmışsa (biliyorum internette hiç birşey imkansız değil ama) birlik olalım vede o şeyi kullanmayalım. Güç birlikten geçer. Hani boykot denilen şey varya belkide bir anlamda o. Çünkü youtube Türkiyede vergi ödemiyor (kapatılmadan öncede vergi başvurusu yoktu), bizim ülkemize katkısı yoksa ben o adama niye para kazandırayım. Reklamına ortak olayım. Benim görüşümü aktardım. Saygılar. Loc'lu.

Alıntı

Sn.loclu bildigim kadariyla youtube ülkemizde vergi vermedigi icin kapatilmadi.Terör örgütü yandaslarinin yükledigi videolar,Atatürk aleyhinde yüklenen videolar yüzünden kapatildi.

Alıntı

Altunhan demiş ki:Sn.loclu bildigim kadariyla youtube ülkemizde vergi vermedigi icin kapatilmadi.Terör örgütü yandaslarinin yükledigi videolar,Atatürk aleyhinde yüklenen videolar yüzünden kapatildi.

Doğru biliyorsunuz sn Altunhan. Zaten youtube yerleşik olduğu ABD dışında bir ülkeye vergi ödemez ki. Hem zaten neden ödeyecek? Ancak Türkiye'de ofis açarsa, o ofisin kazancindan vergi öder.

Alıntı

O zaman bu kadar sacma bir uygulama az görülür demek istiyorum.Youtube icerisindeki malum odaklarin yaptiklariyla mücadele etmek yerine siteyi toptan yasaklamanin bize ne faydasi dokunacak daha anlamis degilim.Yaklasik 5 senedir siteye üyeyim ve belki yüzlerce videoyu sikayet ettim.Yüzlerce yoruma karsilik yazdim(tabi küfür etmeden).Bir cok kullaniciya negativ puan verdim.Yani simdi site yasakladi diye youtube bu hainleri sitedenmi atti.Yoo aynen devam ediyorlar.Hemde bu yasak sayesinde karsilarindakiler azaliyor,onlar gücleniyorlar.

Alıntı

harun demiş ki:
Altunhan demiş ki:Sn.loclu bildigim kadariyla youtube ülkemizde vergi vermedigi icin kapatilmadi.Terör örgütü yandaslarinin yükledigi videolar,Atatürk aleyhinde yüklenen videolar yüzünden kapatildi.

Hem zaten neden ödeyecek?

+1...

Ayrıca bu sebeplerden dolayı yasaklamak işinden de artık vazgeçilmesi lazım. Bütün dünya bu yaklaşımımıza bir tarafıyla gülüyor. Yasaklayacağımıza tam tersi, "bunların Atatürk'le dalga geçmesi, şanımızdandır" şeklinde yaklaşmamız lazım. Yasaklamak eğilimi , hem teknolojik olarak esasen mümkün olmadığından komik oluyor; hem de böyle radikal bir karşılık vererek "elin sefilini (her kim aklı sıra dalga geçiyorsa) muhatap almış oluyoruz". Neden hiç kimse bu meselenin bu yönünü görmüyor; bunu da hiç anlayamıyorum açıkçası...

Sevgiler

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi