Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS / XD vs GLOCK
sn cagrisen hayırlı olsun
tetik zamanla yumusayıp daha keyifli oluyor.
iyi günlerde kullanmanızı dilerim...

Alıntı

Sn. lupus yazınızı yeni okudum, sade ve yeterli olmuş, emeğinize elinize sağlık.

Sn. cagrisen foruma hoş geldiniz, ayrıca tabancanız hayırlı uğurlu olsun allah, kaza bela göstermesin.

Alıntı

Sn cagrisen !
Öncelikle hayırlı ugurlu olsun. Hiç aklımda yokken bu laylon silah kafama takılmaya başladı.Sn. lupus' un görüş ve önerileri de bunda etkili oluyor tabiki. En kısa zamanda bu silahla ilgili diğer değerlendirmelerinizide okumak isterim.
Tekarar hayırlısı olsun. Keyifle kullanın. Kullanınca utandırmasın.

Alıntı

Çok teşekkür ederim Sn Mavibere277, Sn. Meco , Sn. Ronin.
Sn. Ronin açıkcası silahı almaya gideceğim günün önceki akşamına kadart benim de hiç aklımda yoktu, hatta neye benzediğini dahi bilmiyordum (Ki MKEK sitesinde resmi yok). O akşam yazılan yorumlar, Lopus ustanın değerlendirmesini okuduktan sonra dikkatimi çekti, ertesi gün MKEK kapısından girer girmez yakaladığım görevlileri sıkıştırdım "satışları nasıl?" "arıza bildirimi oldu mu?" diye. Konumları itibari ile söyledikleri ne kadar objektiftir bilmiyorum ama aldığım cevaplar kararımı etkiledi ve aldım. Yine aklım karışık olarak poligona gittim ve orada eğitmenlik yapan görevliye görüşünü sordum, "satınalmadan önce bana sorsaydın al derdim, hatta hiç atış yapmana bile gerek yoktu" şeklinde görüş belirtti. Nihayetinde aldık, silaha alıştığımda ve yorum yapabilcek atış sayısına ulaştığımda nacizane değerlendirmemi paylaşacağım.
Özet olarak; ilk aklımdan geçen HK cust. sport ile aynı beklentiler ile bu silaha bakmamam gerektiği ve aralarında HK lehine kalite farkı olduğunun farkındayım fakat fiyat kalite bağlamında iyi yaptığımı düşünüyorum. Bakalım zamanla göreceğiz... Selamlar.

Alıntı

cagrisen demiş ki:Özet olarak; ilk aklımdan geçen HK cust. sport ile aynı beklentiler ile bu silaha bakmamam gerektiği ve aralarında HK lehine kalite farkı olduğunun farkındayım fakat fiyat kalite bağlamında iyi yaptığımı düşünüyorum. Bakalım zamanla göreceğiz... Selamlar.
Sn.cagrişen, hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın. Özellikle forumdaki konular sonrasında bir katılımcı herhangi bir silah tercih ettiğinde, ister istemez her zaman inceden ve derinden bir huzursuzluk yaşıyorum. Olumlu geri bildirimler geldiğinde ise gerçekten çok memnun oluyor ve gerçekten çok rahatlıyorum. Çünkü ne olursa olsun, her marka ve modelde her zaman için çürük elma çıkma şansı var, bunun istisnası maalesef yok. Bu nedenle müsbet yöndeki geri bildirimleriniz bizim için gerçekten çok kıymetli. Az paraya çok silah aldığınız konusunda ise Sn.wildeagle ile hemfikirim ki, sanırım bu silahla tecrübesi olan tüm forum ahalisi aynı yönde fikir beyan edeceklerdir.

Saygılar, sevgiler.

Alıntı

Hayırlı olsun Syn cagrisen iyi günlerde sorunsuz kullanmanız nedeniyle mantıklı bir tecih...

Alıntı

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Alıntı

Merhaba,
İyi dilekler icin teşekkürlerimi tekrar iletiyor ve herkes için aynısını diliyorum. Silahı alalı 2 aydan uzun bir zaman oldu, resim ve videoları şu an paylaşamıyorum fakat nacizane tecrübelerimi paylaşmak artık vebal oldu. Profesyonel bir atıcı olmamakla birlikte princess poligona ilk gidişim atıcılığım ve silah konusunda şaşırtıcı bir deneyimdi(bunu da ileride paylaşmayı umuyorum). Özet olarak silahı oldukça başarılı bulduğumu , -bunun profesyonel bir değerlendirme olmadığını ifade ederek- sorunsuz , ele iyi oturan ve fiyatından fazla kalite vadeden bir görüntü sergilediğini söyleyebilirim. Sonuçta doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Fakat doğal olduğu üzere ilerisi için diğer marka ve modeller için de planlarım var, arabalar gibi...
Saygılar, sevgiler.

Alıntı

cagrisen demiş ki:Fakat doğal olduğu üzere ilerisi için diğer marka ve modeller için de planlarım var, arabalar gibi...

Smile Vücudunuza mikrop girmiş...Tedavi olmaya çalışmayın...
Belki bir iki koca karı ilacı sızılarınızı hafifletir...Ama kesin tedavi maalesef yok... Smile

Alıntı

lupus demiş ki:
cagrisen demiş ki:Özet olarak; ilk aklımdan geçen HK cust. sport ile aynı beklentiler ile bu silaha bakmamam gerektiği ve aralarında HK lehine kalite farkı olduğunun farkındayım fakat fiyat kalite bağlamında iyi yaptığımı düşünüyorum. Bakalım zamanla göreceğiz... Selamlar.
Sn.cagrişen, hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın. Özellikle forumdaki konular sonrasında bir katılımcı herhangi bir silah tercih ettiğinde, ister istemez her zaman inceden ve derinden bir huzursuzluk yaşıyorum. Olumlu geri bildirimler geldiğinde ise gerçekten çok memnun oluyor ve gerçekten çok rahatlıyorum. Çünkü ne olursa olsun, her marka ve modelde her zaman için çürük elma çıkma şansı var, bunun istisnası maalesef yok. Bu nedenle müsbet yöndeki geri bildirimleriniz bizim için gerçekten çok kıymetli. Az paraya çok silah aldığınız konusunda ise Sn.wildeagle ile hemfikirim ki, sanırım bu silahla tecrübesi olan tüm forum ahalisi aynı yönde fikir beyan edeceklerdir.

Saygılar, sevgiler.

Sayın Lupus bu forumdaki ilk mesajım,lütfen içiniz rahat olsun.Çünkü sizin çapınızda silahlarla ilgili birini cidden tanımıyorum.Silahlarla ilgili doğru bildiğimiz bir çok şeyin yanlış olduğunu ve silahı nasıl seçmemiz gerektiğini sizden ve değerli forum üyelerinden öğrendim.İhtiyaçlarımı tespit ettim ve asla taşıyamadığım SW 5906'yı sattım.Fiyat/performans ve ihtiyaç analizinden sonra gittim bir HS 2000 aldım.Kesinlikle sizler olmasaydınız bu silahı bilmeyecektim bile.16 yıl meslek tecrübesi olan bir ordu mensubu olarak bir çok silahı deneme imkanım oldu.Kıyaslama yaptığım zaman iyi ki sizlere kulak vermişim diyorum.Silahımdan çok memnunun 5906 ile asla yapamadığım atışları yapmaya başladım.Daha da önemlisi silahımı her daim yanımda ağırlığını hissetmeksizin atışa hazır taşıyabiliyorum.Doğru bir seçim yapmama yardımcı olduğunuz için minnettarım.Hepinize saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi