Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS / XD vs GLOCK
yarın forum üyesi de olan bir arkadaşım HS 2000 almak için mke ye gidiyor.
gelsin de yakından bir inceleyelim Big Grin Big Grin

Alıntı

Arkadaşlar aşağıda yurt dışındaki bir sitede, polimer tercihleri ile ilgili yapılan anket sonuçlarını görüyorsunuz. Sonuçlar oldukça çarpıcı.

http://www.thehighroad.org/poll.php?do=s...ollid=4469

http://www.thehighroad.org/showthread.ph...amp%3BP+XD

Alıntı

bu alet bunuda yapabiliyor ama dışarıda, bizde yasak...

[Resim: untitled-4.jpg]

Alıntı

LUPUS demiş ki:[Resim: hsglock2ma4.jpg]

iddia ediyorum glock yerli bir silahtır !!!
nereden mi anladım. bakın ne yazıyor üzerinde SMYRNA !
SMYRNA neresi İZMİR !
izmirde üretiyorlar bir dünya paraya satıyorlar Smile Smile

Alıntı

Arkadaşlar, bu tür mesajlar ile HS fiyatlarını tavan yaptırmak istiyorsanız başka ancak, "AZ paraya çok silah" betimlemesini "HS" için yapmaya devam etmek istiyorsanız bence Glock ile eşdeğer görülen mesajlara fazla yer vermeyelim.

Smile

Bindiğimiz dalda bu... Smile

Sn.nutkey,
Dikkatinize hayran oldum... İzmir ticaret odasına bi danışalım bakalım fason iş yapan bir metal işletmesi varmıymış izmirde....Smile Smile Smile

Alıntı

Merhaba,
Yaklasık 3 aydır forumları olabıldıgınce takıp etmeye calısıyorum. Oncelıkle yazıları ve teknık analızlerı genel ıtıbarla cok faydalı ve sevıyelı buldugumu ıfade etmelıyım. 3-4 ay once ilk silahımı almaya karar verdim ve ustaların yazılarını okuduktan sonra HK USP cust. sport'ta karar kıldım. Cuma gunu(dun) Ankaraya silahı almaya gidecektim, bir gun onceki aksam(persembe) son olarak bir iki degerlendirme daha okumak istedim ve HS2000 ile (hic aklımda yokken, seklını semalını daha once hic gormemisken) tanistim, fiyatının da oldukca makul oldugunu gordum, ertesi gun kafam karısık bir sekılde mkek silah satis'a gittim ve silahı da yakından gorunce bir HS2000 alıp cıktım. Degisik silahlarda 150 adedi gecmeyen bir atıs tecrubesi anlamlı bir degerlendirme yapmaya yetmeyecek olmakla birlikte ilk atıs performansından oldukca memnun kaldım. Her acidan silah icime sindi, ustelik aradaki 2.5 katlık fiyat farkı da artısı. Umarım yapacagım atislardan sonra da ileride aynı kanaati tasirim...
Ustalara degerlendirmeler ve teknik analizler icin tesekkurler...

Alıntı

Foruma hoşgeldiniz Sayın cagrisen.
Silahınızın sizi mutlu edeceğini umarım.

HS2000'e ne kadar ödediğinizi sorabilir miyim?
MKE sitesi 1,676$ gösteriyor ama geçen hafta MKE'den HS2000 satın alan birinden 1,400$ civarı ödediğini duydum. Fiyatı mı düştü, söylenenin aslı astarı var mıdır diye size sormak istedim.

Alıntı

Teşekkür ederim.
Dün aldım, MKEK sitesinde anons edilen tutardan ödedim. (1,676 usd)

Alıntı

Allah kötüye kullandırtmasın iyi günlerde kullanın Sn.Cagrisen ''az paraya çok silah ''almışsınız .Geribildirimleri hem video hemde resim olarak bizlerle paylaşırsanız seviniriz...

Alıntı

Tşk , ben de iyi dileklerinize aynen katılıyorum. Biraz alıştıktan ve atış yaptıktan sonra paylaşıyor olacağım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi