Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domuz Avı - Tüfek, kalibre, köpek ve kıyafet seçimi
Kendini o duruma sokmayacak deneyim,yetenek ve zekada olanlar çıksın demiş olamaz mı sayın XIII ? İlla yürek meselesine vurgu yapmak istememiş olabilir.

Alıntı

Olamaz sayın cnrabt.
İstediğiniz kadar tecrübeli , zeki , çevik olun ," o an " herşey olabilir. Sürek avına gittiyseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Her silah arza da yapabilir , lütfen bunuda unutmayın.
Bu karşılaşma sonucun da "ağaç " bir kavram . Kendimi çalıların içine çooookkk attım , çünkü süper pozem tetik kurmadı , otomatik tüfeğim de fişek sıkıştırdı. Bu olayları yaşarken bu ihtimali de düşündüğüm için şu ana kadar tek bir çizik almadım. Bahsettiğimiz av domuz avıysa herşeyi birkezdaha düşünmek gerekli .

Alıntı

Demek ki herkesin deneyimleri farklı der saygı duyarım.

Alıntı

Merhabalar
Geçen senelerde Keşan Devlet hastanesinde kırsalda domuz tarafından ağaca sıkıştırılıp beli kırılan bir köylüye rastlamıştım. Bu yüzden domuzdan çok tırsarım.
Saygılar

Alıntı

Yeni bir av tüfeği almak istiyorum.Yerli üretimlerden önerebileceğiniz (muhtelif tüm avlar için) bir tüfek var mı?Yarı otomatik ve süper poze tercihimdir,önerilerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkürler... Smile

Alıntı

Efendim çifte de huğlu yarı otomatikte atadan vazgecmemenizi öneririm. Bir av bayisi ve sektörün içinde biri olarak hem kalitesi hem de teknik servis ve güleryüzlü davranışları işi çözmek için çabalamalari öncelikle satıcı olarak beni memnun ediyor.Tüfeği satarken malın arkasında fabrika olduğunu bilmek güven veriyor.
Saygılarımla

Alıntı

Stoeger M 3000 71 namlu , sentetik .

Bu güne kadar bir çok arkadaşımın almasına vesile oldum . En güzel tarafı da , tüfekte yaşanılan problem ile ilgili geri bildirim olmadı .

Bana göre tüfeğin tek problemi ; kol boyunuz kısa ise , tetik çekme mesafesi biraz uzun gelebilir . Tüfeği omuzlamadan kesinlikle almayın .

Rastgele.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi