Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remington 7400 .380
Ben hala o resimlerin durup dururken konulmasının anlamını çözemedim.???Satılıkmı ?... Dürbün sorunumu var ?... Arızalımı ? Resmi koyan sn üye birşey sordu veya söyledide benmi kaçırdım? Tüfekte çok özel bir durum var'da anlayamadım'mı?..Yoksa öylesine'mi konuldu ???

Alıntı

Sadece paylaşım için koyuldu heralde Sn.yivlici Smile

Alıntı

Sahip olduğumuz silahları paylaşmak böylesine garipsenir oldu işte Smile

Alıntı

Garipsiyeni "garipsemek" gerekmiyor mu?

Alıntı

Bunun sebebi biziz, kendimizi garipsememiz gerekir.
Binlerce üyesi ve yüzlerce aktif kullanıcısı olan bir forumda acaba kaçımız sahip olduğumuz silahlarla ilgili paylaşımlarda bulunuyor?
Saygılar,
TT

Alıntı

http://www.yabantv.com/ilan/19532-page-2...0.aspx#top

Alıntı

blacksea demiş ki:
kartalcin demiş ki:Çok güzel bir tüfek fakat ben olsam biraz daha alçak dürbün ayağı kullanırdım,gerçi kanunen duvar süsü ise gerek kalmamış.

Sanıyorum dürbün bağlantısı , gerektiğinde tüfeğin gez-arpacığını da kullanabilmek için bu şekilde bağlanmış .Misal , domuz avında birinci postada karşı yamaca dürbünle atmak , ikinci postada ise yangın yolunda yakın karşılaşma pozisyonunda dürbünü by-pass ederek atış yapmak için.

Değişen bişi olmaz çok yüksek zoom kullanmadıktan sonra yakınada uzağada hızlı şekilde nişan alınıp atış yapılabilir,domuzda zaten ufak tefek bir hayvan değil 20-100 metre arası yivli ile kaçırılmaz.

Alıntı

Remington 7400 (308 Win) alınabilecek bir tüfek midir? Alınabilecek fiyatı nerelerdedir?

Alıntı

7400 modelını alma sebebım yarı otomatık olması ıdı.bırde 308 mermı sıkıntısı olmadan rahat kullanım sunması genelde avda kullanılmayan ruhsat verılmeyen dıye bır konu var bulundurma ruhsatı verseler ne zararı olur koyde oturan kisiler avcılar için sehır merkezınde oturuyorum 5 6 yıldan bu yana ava gıdıyorum daha bır kez denetlemeye denk gelmedım .bence kalıbresı ıle guzel tüfek 300 vm da edınmek istıyorum hepinize selamlar

Alıntı

(03-01-2013, 11:01 AM)memiş demiş ki: 7400 modelını alma sebebım yarı otomatık olması ıdı.bırde 308 mermı sıkıntısı olmadan rahat kullanım sunması genelde avda kullanılmayan ruhsat verılmeyen dıye bır konu var bulundurma ruhsatı verseler ne zararı olur koyde oturan kisiler avcılar için sehır merkezınde oturuyorum 5 6 yıldan bu yana ava gıdıyorum daha bır kez denetlemeye denk gelmedım .bence kalıbresı ıle guzel tüfek 300 vm da edınmek istıyorum hepinize selamlar

İnşallah en kısa zamanda o tüfekle av yaparken yakalınırsınız...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi