Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taurus 410 Ks Revolver Nasıl Temin Edebiliriz
Merhaba Taurus 410 Ks Model Revolveri Satın Alabilirmiyiz ve Nerden (Türkiye'de bulunurmu ?) Satın Alabiliriz. Bu konuda bilgi alabilirsem memnun olurum.Selamlar...

Alıntı

Sayın TaurusluAvcı, bu silahı ne olarak ruhsatlandıracaksınız?

Yanlış anlaşılma olmasın, merakımdan soruyorum.

Alıntı

Adanada Amerikalı bir subayda görmüş ve işaret fişeği tabancası sanmıştım, ve yanımıyorsam 36 av fişeği yada benzeri mühimmat kullanan ve kanımca görüp görebileceğim en çirkin revolverdi sn tauruslu avcı. Türkiyede bulma şansınızın hayli düşük olduğunu sanıyorum (en azından kaptırılmadan) bu revolveri niçin seçtiğiniz konusunda aydınlatırsanız sevinirim. Saygılar.

Alıntı

Şahsen bence getirilmesinde sakınca yok şu an. Ama eğer .45 Colt kalibre dışında .410 ga bir yivsiz fişek ile yakalanırsanız durum tam bir Türkiye macerası yaşatır size. Zira ruhsata bu tabancayı .45 Colt dışında işletmeniz imkansız.
Saygılar,
TT

Alıntı

Tüm cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.Çift kullanımı cazip geldiği için düşünmüştüm,ama bahsedildiği gibi ruhsata tek fonksiyonu ile işletmek mecburiyeti varsa o zaman pek anlamsız olur.Teşekkürler herkese...

Alıntı

Silahı google'a aratınca bakın ne gördüm.

[Resim: c6363c73880d8775f6ea3322fc9e5fcb.png]

Alıntı

Sn Amca, SK yerine KS yazılınca, doğal olarak biz çıkıyoruz...Big Grin

Alıntı

turan tactical demiş ki:Şahsen bence getirilmesinde sakınca yok şu an. Ama eğer .45 Colt kalibre dışında .410 ga bir yivsiz fişek ile yakalanırsanız durum tam bir Türkiye macerası yaşatır size. Zira ruhsata bu tabancayı .45 Colt dışında işletmeniz imkansız.
Saygılar,
TT

Yivsiz tüfek fişeklerinin taşınmasında sakınca olduğunu zannetmiyorum. Kaldıki 410 cal. bir tüfek satın alınarak tüfek ruhsatnamesine işletip üzerinizde taşıyabilirsiniz. Tabancanın içinde yivsiz fişek koymamak şartı ile.

Saygılar

Alıntı

Sn.Tüfekçi,
Benim yazımda da farklı bir nokta yok zaten. Sorun silah içerisinde taşımak o fişekleri.
Saygılar,
TT

Alıntı

Değerli dostlar, İnat yüzünden İstanbuldaki değerli kaptırmatörleri yokladım, bırakın envanterlerinde bulunmasını, ne olduğunu bilen dahi yok. Ancak oluşturduğum, suni talep doğrultusunda artık çeşitli "diyarlarda" abuk fiyatlara görebilirizBig Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi