Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mauser P 08 (Başkasının aşkısın:)
Mueller Murghentallere benzemiş. Fondaki resimdekini tercih ederdim ama buna da hayır demezdim. Bu arada atış yapılıyor mu bununla Sn. Meftae,kıyıp atabildiniz mi?

Alıntı

Bu silahların kaynağı Florya poligonu mu?

Alıntı

Sayın NAVIGATOR, lafı parmaklarımdan aldınız.
Altın kaplama bir Artillery'i Florya Poligon'un sahibinde görmüştüm (kendisinin adı aklıma gelmiyor şu anda). Hatta tamburalı şarjörle ilgili foruma br yazı yazdığımıda hatırlıyorum.
Tamburalı şarjör (Trommelmagazine) sanırım 32 adet fişek alıyor.

Ukalalık yapak istemiyorum ama, sanıyorumki dipçik bir replika. Almanya'da bu tip malzemelerin, hatta asker parkalarının bile, orjinaline uygun replikaları üretiliyor ve replika oldukları belirtilerek satılıyor. Fiyatlarıda orjinallerine yakın oluyor.

Alıntı

Sayın navigator, tespitiniz kesinlikle doğrudur. Abdullah Dolu bey'e ait kolleksiyonun bir parçası. İlerki zamanlarda dikkatinizi çekebilecek bir kaç resim yayınlamayı düşünüyorum.

Alıntı

sandeman demiş ki:Mueller Murghentallere benzemiş. Fondaki resimdekini tercih ederdim ama buna da hayır demezdim. Bu arada atış yapılıyor mu bununla Sn. Meftae,kıyıp atabildiniz mi?
Sayın sandeman, malesef atış imakanım yada talebim olmadıSmile

Alıntı

Buna benzer bir silah da bir ara burada bir arkadaşta görmüştüm. Silah kendisine ait değildi ve sanırım silaha ruhsat çıkarmaya çalışıyorlardı. Silahın akıbeti ne oldu bilmiyorum ama görünce ben çok beğenip hemen bir kaç fotoğrafını çekmiştim.

Alıntı

Sayın kuti, japon turistler gibi camera ile gezmek hayli yorucuSmile ama paylaşım sonrası forum üyeleri ve üstadların yorumlarını izleme heyecanı herşeye deyiyor efendimSmile . Saygılar.

Alıntı

Evet Sn.meftae doğru söylüyorsunuz ben de fotğrafları paylaşmak isterdim ama silahın ruhsatı hakkında kesin bir bilgim olmadığı için eklememeyi uygun gördüm.

Alıntı

Arkadaşınız Amerika, Almanya ya da Sicilya'daysa sorun yok sanırım... Smile

Alıntı

Çok güzel duruyor ama orjial olsaydı kendi renginde çok daha değerli olurdu...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi