Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KORTH
(12-02-2011, 07:31 AM)baris demiş ki:
(12-02-2011, 02:33 AM)dogo demiş ki: Bir İsveç saatinin mekaniğine benzer titizlikte, usta ellerde yapılmış, şıkır şıkır bir Alman 357.Mag Korth revolverden daha güzel revolver ne olabilir?

http://www.korth-waffen.de/tr/component/...le/13.html

Linke tıklayıp konuyu kapatmıştım, videoyu izleyince yorum yapmak için yeniden buldum açtım...

Adamların videosu da, silahın kendisi gibi mükemmeliyetçi olmuş, gördüğüm en güzel grafikler ve çekimlere sahip silah videosu bu...

+1 Muhteşemdi.

Alıntı

(12-02-2011, 09:56 AM)lupus demiş ki: Bence videoda adamların zihniyet ve olaya bakış açısının farkını gösteren en önemli ayrıntı bu...

Sn.Lupus tespitiniz çok doğru. Videoyu ilk izlediğimde kendimden geçmişim.Angel Çünkü böylesi bir güzelliğe kelimelerim kifayetsiz kaldı. Sonrasında defalarca izlediğim bu video, Korth'un yaptığı işe ve markasına bakış açısının şiirsel bir yansıması olmuş...

Alıntı

Sn. amca, verdiğiniz link, sn. dogo nun verdiği linkteki korth sayfasında bulunan videonun youtube ye yüklenmiş hali.

İyi günler.

Alıntı

(12-02-2011, 09:52 PM)xlcod3r demiş ki: Sn. amca, verdiğiniz link, sn. dogo nun verdiği linkteki korth sayfasında bulunan videonun youtube ye yüklenmiş hali.

İyi günler.

Sn.xlcod3r, linki gönderdikten sonra sn.sem'in mesajı üzerine yaptığım yanlışlığı fark ettim önce forumdaki mesajları dikkatli okumadığım kendime kızdım sonra sn.dogo'nun verdiği linteki videonun oldukça yavaş yüklenmesi ve youtube linkinin daha hızlı yüklemesi üzerine sonra mesajı silmekten vazgeçtim.
Eğer isterseniz mesajı silebilirim.

Saygılarımla

Alıntı

Almanlar bu işi biliyor abicim,adamlar bir çok konuda özellikle mekanikte bir numaralar,işçilik,disiplin ve tevazuları ise bambaşka zaten.

Alıntı

Sayın alfaboy1907,

mekanikte bir numara tamam, işçilik; o da tamam, disipline de tamam ama tevazu ı-ıhh.

Ne olduklarını, neler yapabileceklerini zaten gösteriyorlar pek de tevazu göstermeye ihtiyaç duymadan.

Alıntı

(12-02-2011, 02:33 AM)dogo demiş ki: Bir İsveç saatinin mekaniğine benzer titizlikte, usta ellerde yapılmış, şıkır şıkır bir Alman 357.Mag Korth revolverden daha güzel revolver ne olabilir?

http://www.korth-waffen.de/tr/component/...le/13.html

Güzel video, güzel silah.

Alıntı

2002 Haziran Gun Tests den bir makale...

[Resim: Korth1.jpg]
[Resim: Korth2.jpg]
[Resim: Korth3.jpg]

Alıntı

Silah karşıtları bu silahı gördüklerinde silaha biraz olsun sempatiyle bakabilirler sanırım. Ya da ben görünce hayran olduğum için iyimser bakıyorum olayaSmile Bu nasıl bir güzelliktir yahu?

Saygılar.

Alıntı

25 yardda 1 inç altı grupman da cabası.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi