Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trap'ta altın madalya
Gerçekten gurur verici bir olay. Tarihe bir efsane olarak geçmesi dileklerimle.

Birazda öz eleştiri yapmak gerekir diye düşünüyorum.
Yarışma biteli neredeyse bir ay olmuş, daha yeni başlık tazelenmiş. Biz bu kadar ilgiliysek, ilgisi olmayan insanlarıda kabahatli görmek benim zihniyetimce, pek de objektif bir bakış açısı değil.

Saygılarımla

Alıntı

Tebrikler ülkemiz adına onur verici bir olay devlet büyüklerimizinde haberi olur umarım.

Alıntı

Sn. Arkadaşlar, Hürriyet gazetesinin arşiv kısmına 'Oğuzhan Tüzün' yazıp, arattım. Başarılı sonuçları ile ilgili hiç bir haber çıkmadı. Acaba arşivde aratırken bir yanlışlık mı oluyor diye, turnuvadan sonra ki 3 günün bütün spor haberlerini inceledim. Oğuzhan Tüzün ile ilgili tek satır yazmamışlar.

Kimse bana bunun sebebinin ilgisizlik olduğunu söylemesin, nasıl bir politika yürüttüklerinin çok açık bir sonucu. Gençlerin atıcılıktan uzak durması için kasıtlı olarak haberleri yayınlamıyorlar.

Alıntı

Böyle bir başarının ayakta alkışlanması ve de "zararın neresinden dönersen(dönersek) kârdır" atasözünün doğrultusunda desteklenmesi gerekir diye düşünüyorum umarım bu konuda yetkili ve etkili kişiler de bu şekilde düşünür de bu şampiyonu uzun yıllar şampiyonluklar elde eden bir milli atıcılık sporcusu olarak aynı anda ve daha sonra da iyi bir antrenör olarak desteklerler.
Benim asıl merak ettiğim ülkemizi temsil etmek için bu müsabakaya sporcu gönderilmiş miydi ? Gönderilmiş ise başarı düzeyleri ne idi!!!
Her neyse! Bunları sorgulamak çözümün bir anahtarı değil biliyorum ama merak ettim. Ama aradan yedi ay geçtikten sonra bunun pek de önemi yok kanımca .Smile
Tekrar Oğuzhan Tüzün kardeşimi kutlar başarılarının devamını diler yerli silah üreticileri tarafından sponsor olunup ona şampiyonalar kazandırabilecek kalitede silahların yerli üreticilerimiz tarafından da üretilip atıcılık sporu ile meşgul olan ve diğer silah meraklılarının kullanması için iç ve dış piyasaya arz edilmesini temenni ederim.
Saygılar...

Alıntı

Sayın Oğuzhan Tüzün yeteneğini ve azmini kendisine destek olmayan federasyon da dahil olmak üzere herkeze birkez daha ıspat etmiştir. Kendisini canı gönüülden kutluyorum.

Bu başarıyı yakalamış ve belli noktalara gelmiş sporcumuzu desteklemeyen hertürlü yetkili evsafından kurum ve kişiyi de kınıyorum.

Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi