Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruger Revolver Resimleri
[Resim: revu.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Alıntı

Ruger Vaquero 45 Long Colt, 125th Texas Sheriff Association

[Resim: 2872688e-1.jpg]

[Resim: 7b787abd-2.jpg]

[Resim: a65b329b-1.jpg]

Alıntı

[Resim: 6217e500-1.jpg]

Alıntı

(14-03-2008, 12:41 AM)lupus demiş ki: Sayın Altunhan,

Dikkat ederseniz sağ veya sol yanlarında kapak olmayan tabancalar.
Yekpare gövde ile üretiliyorlar.
Horoz yaylarının yerleştiği kabze kısmı her türlü kabzeyi takacak şekilde dizayn edilmiş.
Top üç ayrı noktadan kilitlidir.
Tetik çekme karakterleri asla bir SW yada Colt olamaz, ama bir Colt yada SW da bunlar kadar sağlam ve modüler olamaz.

MKEK bu aletleri neden getirmez ki, gariban yurdum insanı şöyle uygun fiyata adam gibi birer revolver edinsin.

Saygılar.

tüm tabancatüfek.com üyelerine selamlar, aranıza bü gün katıldım hepinizi saygı,sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum.ben birtürlü colt olsun s&w olsun bunların toplularına ısınamadım görünüşleri itibari ile sağlamlıklarından bana güven vermediler ama ruger'in topluları sanki daha güven verici gibiler.sizin yazdıklarınızdan edindiğim sonuçlarda bu yönde yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.benim kriterlerim silah ağır sağlam ve beline koyduğun zaman belini bükecek ben burdayım diyecek.tabi bu benim görüşüm.bende 2 tane ruhsatlı tabanca var 2 tane daha alıyorum evrakları hazır.elimde olanlar map 15 yani fransız 16 lısı, diğeri kapalı fransız 10 lusu gelecek olanların biri sıfır ayarında dereceli 14 lü, diğeri 7.65 kapalı fransız 7 lisi.herkeste olmayan farklı silah merklısıyım.hepinize saygılar sunarım

Alıntı

(02-10-2011, 10:09 PM)kara kartal demiş ki: tüm tabancatüfek.com üyelerine selamlar, aranıza bü gün katıldım hepinizi saygı,sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum.ben birtürlü colt olsun s&w olsun bunların toplularına ısınamadım görünüşleri itibari ile sağlamlıklarından bana güven vermediler ama ruger'in topluları sanki daha güven verici gibiler.sizin yazdıklarınızdan edindiğim sonuçlarda bu yönde yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.benim kriterlerim silah ağır sağlam ve beline koyduğun zaman belini bükecek ben burdayım diyecek.tabi bu benim görüşüm.bende 2 tane ruhsatlı tabanca var 2 tane daha alıyorum evrakları hazır.elimde olanlar map 15 yani fransız 16 lısı, diğeri kapalı fransız 10 lusu gelecek olanların biri sıfır ayarında dereceli 14 lü, diğeri 7.65 kapalı fransız 7 lisi.herkeste olmayan farklı silah merklısıyım.hepinize saygılar sunarım

Yanlış sitedesiniz. "belini bükecek" kriterini burada kullanmanız talihsiz olmuş.

Ayrıca Türkçe'de cümleler büyük harf ile başlar, noktadan sonra boşluk bırakılır. Lütfen üyesi olduğunuz forumun kurallarını okuyunuz ve uyunuz.
Saygılarımla..

Alıntı

Öncelikle sizden öncelikle ' aramıza hoş geldin' veya selamıma karşılık sizden de bir selam alabilirdim. Hadi bu incelik sizde yok burada bahsettiğim ' belini bükecek ' kelimesini kowboylar gibi insanı gezdirecek anlamında kullandım. Ben herzaman kurallara uyarım. Ama ilk defa katılıyorum kuralları okumamış olduğum ve böyle bir gaf yaptığım için tüm forum üyelerinden özür dilerim. Birdahaki mesajlarımda daha dikkatli olurum. Blush

Alıntı

(03-10-2011, 02:28 PM)kara kartal demiş ki: Öncelikle sizden öncelikle ' aramıza hoş geldin' veya selamıma karşılık sizden de bir selam alabilirdim. Hadi bu incelik sizde yok burada bahsettiğim ' belini bükecek ' kelimesini kowboylar gibi insanı gezdirecek anlamında kullandım. Ben herzaman kurallara uyarım. Ama ilk defa katılıyorum kuralları okumamış olduğum ve böyle bir gaf yaptığım için tüm forum üyelerinden özür dilerim. Birdahaki mesajlarımda daha dikkatli olurum. Blush

Teşekkür ederim.

Hoş geldiniz...

Konuya dönecek olursak, şu ana kadar incelediğim tüm ruger topluları sizin kriterlerinize uyuyor, fakat Colt ve SW revolverlerini neden baştan elediğinizin sebebini anlayamadım. Ülkemizde satılan .357 ve .44 magnum revolverlerin neredeyse hepsinin dolu ağırlığı 1 kilogramı geçeceği için söylediğiniz şekilde kendini belli eder, daha da fazlası taşırken insanı rahatsız edebilir, namlu boyuna göre pantalon-araba koltuğu ceket parçalanması gibi yan etkilere de sahip olabilir.

Saygılarımla...

Alıntı

Sayın kara kartal,
"İncelik" derken kastınız "hassasiyetlerimize dikkat edilmemesine tahammül etmek" ise, haklısınız, o "incelik" bizde yok.
Ama bizim anladığımız anlamda "nazik" insanların bulunduğu bir forumdasınız.
Hoşgeldiniz.
Saygılarımla

Alıntı

(03-10-2011, 02:38 PM)tirendaz demiş ki: Sayın kara kartal,
"İncelik" derken kastınız "hassasiyetlerimize dikkat edilmemesine tahammül etmek" ise, haklısınız, o "incelik" bizde yok.
Ama bizim anladığımız anlamda "nazik" insanların bulunduğu bir forumdasınız.
Hoşgeldiniz.
Saygılarımla
Sayın tirendaz dağdan gelip bağdakini kovmak değil maksadımız. Aksine bağdakine gereğinden fazla değer vermesini biliriz. Sayın barıs neyi kastettiğimi gayet iyi anlamış anlayışından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Sizlerin hassasiyetlerinize dikkat etmeyecek kişiler zaten bu foruma katılmasın, ben dahil. Sizin de beni anlayacağınıza eminim. Saygılar.
Konuya dönecek olursak colt ve s&w topluların yeni çıkanları hakkında bu formun dışında da çok şeyler duydum. Yok çeliği kötü , çoğu parçaları tutya gibi söylentiler. Ama rugerler için böyla söylentiler duymadım. Belki de çok tutulmadıkları için veya colt ve s&w gibi fazla meşhur olmadıkları için fazla söylentileri yok. Hani meyve veren ağaç taşlanır ya colt ve s&w topluları da öyle olabilir. O yüzden kafam karışık. Bu sebeplerden ötürü de toplu silahlara bir türlü yaklaşamadım. Aranızda bu konuya vakıf çok bilgili kişiler varsa yardımlarını istirham ediyorum. Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi