Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruger P97DC
[Resim: 2ahhyz6.jpg]

[Resim: 6sdpaf.jpg]

[Resim: 2dhu138.jpg]

Çok şeker makina Smile

Alıntı

Zamanında MKEK vitrininde boy göstermiş tabancalardan birisi de polimer gövdeli bu Rugerlerin 9x19 mm kalibredeki KP95 modelleriydi... Ne hikmetse bir daha ne MKEK ' de, ne de ikinci el piyasasında hiç rastlamadım. Kimler aldı, nerede ne halde muhafaza edip kullanır, öğrenmeyi gerçekten çok isterdim...

Alıntı

Keşke bir tanesi bende olup ben muhafaza etseydim. Smile Smile

Alıntı

Çirkin çirkin! .45 lik zaten sevmem, bu insanı iyice soğutuyor.

Alıntı

45 lik sevmemenizin nedenini öğrenebilirmiyim?

Alıntı

Sayın kartalcin, .45 i yavaş bir kalibre olduğu için sevmiyorum. Ayrıca çok yer işgal edip şarjör kapasitesini de düşürüyor.

Alıntı

Nette dolaşırken 1911'in biraz daha uzun bir modeli karşılaştım fakat süper 45 diye geçiyordu 250 grain çekirdek ile 350m/s (1180fps) namlu çıkış hızına sahipti ,bu son derece güçlü anlamını taşıyor fakat tabanca baya bir uzundu Smile bu aralar 4'' 44 lük rovelverler çok ilgimi çekiyor hem güçlü ve isabetli atış için hemde çok büyük olmadığından taşıma kolaylığı sağladığı için.

Alıntı

Sayın kartalcin, uğraşmayın öyle garip kalibrelerle, alın bir .38 Super bakın keyfinize Tongue .

Şaka bir yana ülkemiz şartlarında taşınacak silahın kalibresi 9x19 mm den farklı olması biraz zor (bence) .

Alıntı

Taşıma ruhsatım olsa yarın gidip alıcam Smile evden dışarı çıkaramaycağım tabancayada para vermek bana mantıklı gelmiyor bir gün belki ülkemizde silah severlere daha fazla kolaylık sağlarlarda bende gönlümde yatan aslanı alırım.

O gün gelene kadar en iyisi poligonda atış yapmaya devam etmek. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi