Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşlemeli Cougar
Gravür işlemlerini sevmesem de çok temiz ve güzel yapılmış bir Cougar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Sn.zucchero gerçek olmayan bir oyuncaga bunu kim yapar bu kadar kitch hale gelmiş gerçek veya oyuncak bir tabancayı nasıl bir zevk sahibi para verip alır?
Gravür iyidir hoştur'da sadece cam fanus içinde sergilenecekse,
Bu kadar yogun işleme olması gerçek silahta uzun vadede temizligi bakımı vs sıkıntıdır.

Alıntı

Japonlar dövme desen severler..Bunun adı Yakuza Cougar olsun..Herhalde Jakuza üyeleri buna bayılır...

Alıntı

Sn marlboroman,
Rica ederim.

Sn AGIRNASLI SİNAN,
Bildiğim kadarıyla Japonya'da silah satışı ve kullanımı yasak(yanılıyorsam düzeltin) dolayısıyla bu oyuncak sektöründe müthiş ilerlemişler. Gravür işine gelince de... Kültürel olarak silaha ve sanata meraklılar ve bu silah da bunun bir göstergesi. Bir kılıca onbinlerce dolar verebilenler için sanırım bu silahın bedeli çok küçük kalır.

Ben Cougar'ıma bunu yaptırır mıydım? Hayır...

Alıntı

(13-01-2011, 10:21 AM)zucchero demiş ki: Ben Cougar'ıma bunu yaptırır mıydım? Hayır...

Sn.zucchero

Neden?

Alıntı

(13-03-2014, 12:10 AM)Uzaklardan demiş ki:
(13-01-2011, 10:21 AM)zucchero demiş ki: Ben Cougar'ıma bunu yaptırır mıydım? Hayır...

Sn.zucchero

Neden?

Soruyu bana sormadınız ama izin verirseniz kendi görüşümü paylaşayım;
Bendeniz Cougar'ın sade , işlevsel görüntüsünü seviyorum. Düzgün çalışan, teknik yönden tatmin eden ve abartılı bir estetiğe sahip olmayan bir silah olduğu için beğenimi kazanıyor. Böyle bir işlemeyle bende uyandırdığı görüntü adeta bir oyuncak silah.
Tabii bu naçizane fikrim..

Alıntı

Sn. kalender teşekkür ederim.
Cevabınızdan anladığım kadarıyla tamamen beğeniyle alakalı diyorsunuz yani. Gerçi verilen örnek bence "hiç fena olmamış" dedirtsede, tepkiniz anlaşılır.
Ben "acaba dayanıklılık, ömür, işlevsellik vs. bazda herhangi bir olumsuzluk yaratırmı?" diye sorumu değiştirip (geliştirip) tekrar sorayım o halde.

Alıntı

(13-03-2014, 12:10 AM)Uzaklardan demiş ki:

Sn.zucchero

Neden?

Sn Uzaklardan,
Benim cevabım da Sn kalender'den farklı değil. Silahın sade ve klasik görüntüsü daha çok hoşuma gidiyor. Gravürün silahın dayanıklılık, ömür, işlevsellik vs bazında etkilerini de ancak tecrübeli üstadlar yapacaktır...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi