Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu sefer kucuk balik buyuk baligi yuttu!
#1
Kahr Arms, Desert Eagle'in ureticisi Magnum Research firmasini satin aldi.

[Resim: mdtl_p3833.jpg]
[Resim: desert_homepix.jpg]
 
Alıntı

#2
Anladığım kadarıyla kriz silah piyasasını fena vurdu.
 
Alıntı

#3
KAHR Arms Magnum Research ü satın aldı

Kasım 2010 tarihli Alman Visier dergisinden alıntıdır.

Desert Eagle Tommy Gun 'u takip ediyor (Tommy Gun- Ganster filmlerinden tanıdığımız .45 cal Thompson makinalı tabancası-tüfeğidir)

ABD'li silah üreticisi Kahr Arms 1999 yılında meşhur Thompson makinalı tabancalarının üreticisi Auto-Ordnance'ı (vay be! Bir şey daha öğrenmiş oldum) satın aldıktan sonra, şimdi de Magnum Research'i satın aldı. Minesota eyaletinde faliyet gösteren silah üreticisi .50 Action Express e kadar uzanan çeşitli magnum kalibreler kullanan silahı Desert Eagle ile meşhur. Desert Eagle (Çöl Kartalı)'ın Almanya ithalatçısı Carl Walter, el değiştirmenin siparişlerin tesliminde gecikmelere yol açabileceğini bildirdi.
ABD yasalarına göre KAHR ihraç izni için yeniden başvuru yapmak mecburiyetinde. İzin sürecinin uzun sürdüğü belirtilmiş. Bunun haricinde Alman Desert Eagle müşterileri için birşey değişmeyecekmiş.

Peki ya bizim Dizırtçılar. Onlar ne olacak. 10000 USD ye kaplanlı dizırt alan, dizırtı bozulunca ne yapacak? Almanya'ya göndersin

Bu KAHR Arms Harvard'da okuyan ve Koreli bir Budist (Budistliğinden emin değilim)rahibin oğlu olan bir girişimci tarafından göreceli olarak kısa bir süre önce kurulmamış mıydı? Eh! Silahseveri altın kafese koymuşlar yinede kaplan çizgili dizırtttım demiş
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi