Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS'ler MKEK'de
Sayın Hasso1 yukarıdaki resimde silah üzerinde U.S.A ibaresi mevcut, HS' ler ABD' de mi üretiliyor, yoksa Hırvatisatan' da mı? Teşekkürler

Alıntı

Hasso1 hayırlı olsun Hs.ler MKE de vitrininde yerini almış şimdiden alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

Alıntı

(01-11-2013, 12:03 AM)Greylist demiş ki: Sayın Hasso1 yukarıdaki resimde silah üzerinde U.S.A ibaresi mevcut, HS' ler ABD' de mi üretiliyor, yoksa Hırvatisatan' da mı? Teşekkürler

Soru Sn Hasso'ya ama ...

ABD pazarı için Hırvatistan'da üretiliyor. Springfield adı altında üretildiği için USA damgası oluyor.

Alıntı

Cevap için teşekkürler sayın madenci08, peki Türkiye' de satışa çıkartılan silahlarda da bu yazı mevcut mu acaba?

Alıntı

Bugün itibari ile silah alım belgesi için başvurdum.Bakalım 1 aydamı çıkar 15 gündemi çıkar belli değil.Ruhsat yenileme bile 1 ayda çıktı.Ciddi anlamda hs9 a taktım.Kısa bir sürede biterse acaba tekrar mke ye hangi sürede gelir merak ediyorum.

Alıntı

Sn.Asuspc,

Belgenizin daha erken çıkması için siz yine de ruhsat şubeye baskı yapın ama HS'ler 1 ayda bitmez rahat olun.

Saygılarımla.

Alıntı

Baskı yapsakta hakkınızda araştırma yapılacak diyorlar.Daha 1 ay önce ruhsat yenileme için müracaat ettim 1 hafta oldu çıkalı.Tekrar yeniden neyi araştıracaklar onuda anlamadım.Önceki ruhsatlarda süre sıkıntısı olmadığı için bir aylık süre ne zaman geçti anlamamıştım.BU sefer acil takılsak kesin evrak geç çıkar birde silah biter uzun bir süre bekleriz.

Alıntı

(01-11-2013, 03:13 AM)Greylist demiş ki: Cevap için teşekkürler sayın madenci08, peki Türkiye' de satışa çıkartılan silahlarda da bu yazı mevcut mu acaba?

Hayır. XD Springfield adına kayıtlı. HS kendi modellerinde USA damgası kullanamaz. Springfield XD nin kendi markası dışında satılmasını istemediğinden Türkiye standart HS modelleri geliyor.

Alıntı

Sn Hasso1,
Uzun süren karasızlık ve gönül bağı kurmaya çalıştığım silah modelleriyle ( Cougar 8000 F Light ) uğraştıktan sonra forumdaki çalışma ve araştırmaları izleyip kararımı verdim; Şartlarımı zorlayıp, kısmetse HS 9 sub compact alacağım...Kutu içeriği hakkında da sizden bilgi alabilir miyim, kutularda çok yerde bahsedilen kilit var mı? Teşekkür ederim...

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi