Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS'ler MKEK'de
hotman demiş ki:Hayırlı olsun HS 2000 1676,23 dolardan satışa başlamış.

Konuyu okuyupta yazsaydınız keşke Big Grin

Alıntı

Pardon nerde yazıyor göremedim.HS2000 başlığı altında yanlış görmediysem en son 8. ayda cevap yazılmış.Ve mkek sitesinde satışa hazır silah kısmında da göremedim.

Alıntı

Fiyatlar makul algılandı diye düşünüyorum...Yanılıyor muyum?Saygılar...

Alıntı

(11-08-2012, 12:32 PM)hasso1 demiş ki: http://www.mkek.gov.tr/foSSUrunListesi.a...egorisi=92

Bekleyen tüm Sn.Üyelere hayırlı olsun,önce ki konu altına mesaj görünsün diye mesaj ekledim ama nafile.

Alıntı

HS-9 MOD.TR' nin namlu ömrü hakkında biginiz var mı?

Alıntı

(18-01-2013, 01:24 PM)efterya66 demiş ki: HS-9 MOD.TR' nin namlu ömrü hakkında biginiz var mı?

Bu memleketteki mermi istihkaki ile bir ömürde bitmeyecek kadar. Big Grin

Saygilar.

Alıntı

Sayın efterya66,

Emin olun bu fişek fiyatları ve yıllık 200 fişek alma hakkımızla hiç bir tabancanın namlu ömrünü bitiremeyiz.

Saygılar

Alıntı

Peki sadece yılda 200 adet mermi istihkakı ile atış yapabiliyoruz. Bunun hiç istediğiniz kadar mermi atabildiğiniz poligonu yok mu?

Alıntı

Sayın Amca,

Poligonlar dan fişek tedarik ettiğimiz de genel de 9mm bir (1) adet fişek için 2 tl gibi bir mebla ödüyoruz.
Misal namlu ömrü 25.000 olan bir silahın namlu ömrünü bitirmek için yıllık istihkak hariç 50.000 tl gibi bir para harçamak lazım, bu parayı da tahminimçe herkezin bütçesi karşılayamaz.

Saygılar

Alıntı

(18-01-2013, 01:24 PM)efterya66 demiş ki: HS-9 MOD.TR' nin namlu ömrü hakkında biginiz var mı?

HS' nin atım adedi olarak belirlenen namlu ömrü ile ilgili bir bilgim yok, ancak HS ' nin namluları, namlu çıkımında bir çekirdek bırakılıp, üzerine tekrar ikinci bir atışın yapıldığı namlu tıkama testini ard arda iki kez geçebiliyor...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi