Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS'ler MKEK'de
Sn.Ekeke, yukarıdaki dediğiniz gibi Springfield XD.
Tek farkı ise üzerindeki yazılar.
Sırf bu yazılardan dolayı fiyatı, ABD'de kafadan 200 USD zıplıyor. : D .

Alıntı

Bizde 3000 dolar zıplatır o yazılarSmile))

Alıntı

Sn. Arkadaşlar,

Acaba gelen HS lerin üzerinde "taktik ray" olup olmadığını bilen arkadaşımız var mı?

Sevgiler

Alıntı

MKEK'deki HS'lerde '' picatiny tactical rail '' mevcuttur.

Alıntı

Sn.Lupus,

Çok teşekkürler..

Sevgiler

Alıntı

bugün 9.30 itibariyle forum üyesi bir arkadaşım mke den HS 2000 aldı.
akşam da buluşup inceleyeceğiz, hevesle bekliyorum Big Grin

Alıntı

Sn. Ares,

"Mümkünse"... fotoğraf da çekebilirseniz çok güzel olurSmile

Sevgiler

Alıntı

ekeke demiş ki:Sn. Ares,

"Mümkünse"... fotoğraf da çekebilirseniz çok güzel olurSmile

Sevgiler
Sn. Ekeke,
bu akşam buluşacağız, ya bu akşam ya da en geç yarın fotoğraflarını çekip foruma koymayı düşünüyorum.
Telefonda görüştüğün kadarıyla, arkadaşa özellikle tabancayla atış yapması konusunda ısrar etmişler ( yeni gelen bir model olması itibariyle herhangi bir problem olup olmadığını tespit etmek amacıyla anladığım kadarıyla..) ve seri yükleme yapmadan tek tek atış yapılmış.
daha sonra da inşallah 100 atım sonrası vs. fotoğraflarını da eklemeyi düşünüyorum..
estağfurullah Sn. Ekeke saygı ve sevgiler bizden..

Alıntı

Alıntı: Telefonda görüştüğün kadarıyla, arkadaşa özellikle tabancayla atış yapması konusunda ısrar etmişler ( yeni gelen bir model olması itibariyle herhangi bir problem olup olmadığını tespit etmek amacıyla anladığım kadarıyla..)

Yerli olsun, yabancı olsun, standına koyduğu herhangi bir silahın, mekanik yeterliliğinden emin olmadan, test etmeden, satış izni verip vatandaşa satan ucube mi ucube bir kurumla iş yapmak zorunda olmak kadar insana koyan bir şey yok.

Bu mantığı kim, nasıl izah edebilir, bilemiyorum. Sadece komik bir şarjör kapasitesi sorunundan aylarca silahları satışa çıkarmayacak kadar hassasiyet gösteren işgüzarlar, aynı silahın çalışıp çalışmayacağından emin olamıyor. Allah'ım sen benim aklıma mukayyet ol YaRabbi.

Silah ithal veya satış izni için, pratikte hiç bir önemi olmayan saçma sapan şartname kuralları belirleyeceklerine, silahların üretim kalitesi, çalışma sıhhati ve teslimat silahlarının bunlara uygunluğu üzerine yoğunlaşsalar, çok daha faydalı işlerle uğraşmış olurlar.

Şuraya bak ya, test etmediği, işlevinden emin olmadan bana binlerce dolara sattığı herhangi bir silahın, kalite kontrol görev ve sorumluluğunu, bundan doğacak masrafı da bana yüklüyor işgüzarlar. Bana anasının nikahı ile beraber verdiği silahın ne yapacağından bile emin olamıyorsa, artık diyecek söz kalmıyor.

Şunu kabul ederim, kendini her zaman her yerde isbat etmiş bir üreticinin bile üretim tezgahından arada sırada çürük elmalar sızabilir, bu konuda uyanık ve dikkatli olunması önerilebilir, ancak '' Bu model yeni ithal ediliyor, çalışıp çalışmayacağından emin olun '' da ne demek?

Alıntı

[color=#FF0000][quote=LUPUS]
Bana anasının nikahı ile beraber verdiği silahın ne yapacağından bile emin olamıyorsa, artık diyecek söz kalmıyor

Sayın Lupus Devletin bu ve buna benzer bazı kuruluşlarında,demokratik prensiplere bağlı yönetilen bir çok ülkede milletin kişisel hakları olarak algılanan bir çok mesele bu kurumlar tarafından malesef adeta bir lutuf olarak sunulduğu için bence bahsettiğiniz HAKSIZ VE KALİTESİZ uygulamalar bu zihniyetin normal ürünüdür.Bence en yakın olduğu için söylüyorum konu başlığı üründede olduğu gibi istikrarsız fiyat politikası yada anlamsız kısıtlamalarda bunun bariz göstergesidir.fakat daha fahim olanı ise hizmet bu fiyat bu alan alsın almayanın canı cehenneme tarzı yaklaşımlar sergileyen bu zihniyet birde bakarsınız ki başka bir vesile ile özellikle kendi sorumluluğu dışındaki alanda sizden birtakım normlardan demvurarak birtakım beklentiler içerisine girivermiş.
ADALET MÜLKÜN TEMELİ DEĞİLMİDİR..?

SAYGILARIMLA,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi