169 Euro'ya sıfır Alman üretimi revolver
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
169 Euro'ya sıfır Alman üretimi revolver
Hermann Weihrauch isimli bir firmanın ürettiği Arminius marka revolverların frankonia.de de ki satış fiyatını görünce gözlerime inanamadım. Markanın 22 LR revolver ları 169 Euro'dan başlıyor. 357 Magnum modelinin fiyatı ise 298 Euro. Fikir vermesi açısından, aynı sitede S&W 686'nın fiyatı 929 Euro. Sonuçta Alman malı bir silahın çok dandik olmaması lazım diye düşünüyorum.

Aşağıda ki fotoğraf, 298 Euro'luk 357 magnum modele ait.

[Resim: adsz1q.jpg]

Bu da 169 Euro'ya satılan 22 LR kalibrede ki HW 22 modeli.

[Resim: adsz2w.jpg]

22 LR, 22 WMR, 32 S&W Long, 38 Special, 357 Magnum, 44 Magnum, 45 Colt kalibrelerde üretim yelpazesi bulunan firmanın resmi sitesi,

http://www.hermann-weihrauch-revolver.de...odukte.htm

Düşününce şaka gibi geliyor ama mke bu silahı getirtse, fiyatıda S&W ile orantılı olsa tahminen 1200 TL'ye sıfır Alman üretimi 357 Magnum revolver sahibi oluruz. 650 TL'ye de 22 LR revolver olur. İkinci elde de 200-300 TL'ye revolverlar dolaşır artık. Cool

Alıntı

Frankonia benim de takip ettigim bir magaza..Fiyatları genelde 5 euro yuksek...Guvenli bir magaza..İyi indirimli urunler de denk geliyor...Bu revolverin yanısıra bazı silah modellerinde yuzde 25 gibi indirimli yapıldıgını gorunce burada silahlara verdigimiz paralara iyice canım sıkılıyor...

Alıntı

syılmaz demiş ki:Düşününce şaka gibi geliyor ama mke bu silahı getirtse, fiyatıda S&W ile orantılı olsa tahminen 1200 TL'ye sıfır Alman üretimi 357 Magnum revolver sahibi oluruz. 650 TL'ye de 22 LR revolver olur. İkinci elde de 200-300 TL'ye revolverlar dolaşır artık. Cool

Hiç olur mu Sn Syılmaz, fiyatlar öyle olursa sarsılmazın toplusunu millete nasıl iteleyecekler...

Alıntı

Sn. Melihağa, böyle bir şey olursa Sarsılmaz'ı bilmem ama Gümüşay tası tarağı toplar herhalde.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi