Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4.2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayın Fotoğrafı
ekeke demiş ki:
Altunhan demiş ki:...sivil vatandas degilsiniz galiba...
..."çok ararsanız" bulabilirsiniz...

Valla benim bildiğim heryerde bulunan bir parça her ne kadar yasak da olsa 35-40 civarı satılıyor.
Ben dükkanda kullanmak için Kayseri'deki bir dükkandan 35'e almıştım.
Aha bu da bizim dükkan envanterinden Big Grin

[Resim: dsc1169rv4.jpg]

eger ruhsat icin yeterli zaman Türkiyede bulunursam bir pompali tüfek almayi düsünüyorum.özelliklede akkar karatay aklima takildi.sizin aklinizda yerli mali kisa namlu bir pompali varsa tavsiyenizi beklerim.

sivil vatandasin seyyar dipcik kullanmasi yasak biliyorum.herhangi bir kontrolde sorun yaratabilir bence.tabiki böyle daha hos gözüküyor ama ruhsati tehlikeye atmaya hic gerek yok bence.

üsteki nedir sy turan taktikal.rem.870 mi?

Sn. Altunhan,

Bizde yasak olmayan ne var kiSmile Smile Smile
Maalesef sanırım bir gün biri, "mutfaktaki bıçakla", ortalığa dehşet salınca, bu işin "yasaklamakla" değil, "eğitmekle" olacağını kafası alacak bazı zeka küplerinin....Sad
Neyse ki "insan olduğunuz anlaşılınca", anlayışlı bir yaklaşımla karşılaşıyorsunuz, genellikleSmile Ayrıca bu şekildeki tüfeği de pek dışarı çıkarmıyorum...Bizimkisi göz zevki..Smile

Akkarı tavsiye ediyorum genellikle, tamamen kendim kullandığım için...Başka bir yerli pompalıyla "tavsiye edecek kadar" tecrübem olmadı...
Daha önce de söylemiştim..tamamen kendi görüşümdür...
Poze ve çiftede huğlu, pompalı ve yarı otomatikte akkar tercih ediyorum....
(ek) Yerlinin bir önemli güzelliği de "yasalar içinde kalarak", istediğiniz şeyi yaptırabiliyor olmanızSmile

Sevgiler

Sayın Altunhan yukarıdaki tüfek Konya yapımıydı ama markası aklıma gelmedi şimdi.
Ama içtenlikle tavsiye edeceğim bir şey değildi ki o model bir kaç kişi silahı ard arda kurup tetiği çekince ellerinde kaldı Big Grin
Ama Akkar, Huğlu, Sarsılmaz güzel modellere sahip bence.

melihaga demiş ki:benim resmime kimse yorum yapmamış, ya resim çok ama çok kötü kime gerçekleri yüzüme haykırmak istemedi yada resim ayın değilde asrın resmi o yüzden....Big Grin Big Grin Big Grin

Abi dayanamayıp haykırmamışlar ama sana baya bi hayran olmuşlar Big Grin
Asrın resmine müsadenle bir değişiklik yaptım Big Grin

[Resim: photofunia90541lu3.jpg]

Teşekkür ederim Sn Turan Tactical çok güzel olmuş,
tekrar teşekkür ederim çok sağol...

ama ya ben bana kurban olam, çok güzel adamım yav...Big Grin Big Grin Big Grin

Vallahi çekemiyorlar seni Big Grin
Host eden site silmiş resmini geri imageshack.us'dan yükledim Big Grin

Sn. Turan tactical birkaç fotoğraf gönderelim de bizim de şöyle bir fotoğrafımız olsun Big Grin

turan tactical demiş ki:Vallahi çekemiyorlar seni Big Grin
Host eden site silmiş resmini geri imageshack.us'dan yükledim Big Grin
Big Grin Big Grin
Yalnız resim harika olmuş.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi