Marka imajı en yüksek tabanca?
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Marka imajı en yüksek tabanca?
SIG/SIG Sauer
Heckler & Koch
Walther
Smith & Wesson
Colt
Browning/FN
Glock
Beretta
Sarsılmaz
Diğer
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marka imajı en yüksek tabanca?
Sn.Sabri34,

HS bile bir ayda bir yılda satılan Steyr kadar satılıyor.

Walther satışta olduğunda satış hızı HS' nin en az iki oluyor.

İkinci elde 5000 TL' ye çok temizleri bulunabilen 4000 USD' lik Browningler bile Steyrların üzerine birkaç tur attı.

Smith Wesson kendisi ile ilgili nedenlerden dolayı ihraç lisansı alamadığı için istatistiki satış oranını düşürmüş durumda.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ugurucar57
(08-12-2015, 06:50 PM)sabri34 demiş ki:
(05-12-2015, 12:17 PM)lupus demiş ki: Konu başlığı " Marka imajı en yüksek tabanca."...

Başlık 2010' da açılmış...

(05-12-2015, 12:04 AM)sabri34 demiş ki: Ankete keşke Steyr markasını da ekleseymişsiniz. Belli ki o kadar marka arasında gözünüzden kaçmış.

2007' den bu yana sürekli satışta olmasına rağmen MKEK' de yıllık ortalama satış adedi 12-13...

Evet, gerçekten marka imajı çok yüksek bir tabanca...

Başlık 2010 da açılmış farkındayım, ancak ben sadece görüşümü bildirdim. Ayrıca söylemiş olduğunuz 2007 den bu yana bu silahın ortalama satış adedi 12-13 olsa bile bu istatistiksel bir bilgidir. Sonuçta şu anda Mkek de bulunan bir walther ya da belçika browning veya smith wesson ın satış ortalaması da Türkiye şartlarında fazla olmayacaktır diye düşünüyorum. Saygı ve selamlarımla.

Steyr'in marka imajı da yüksektir.
Ama traktör piyasasında...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ugurucar57
(08-12-2015, 06:59 PM)lupus demiş ki: Sn.Sabri34,

HS bile bir ayda bir yılda satılan Steyr kadar satılıyor.

Walther satışta olduğunda satış hızı HS' nin en az iki oluyor.

İkinci elde 5000 TL' ye çok temizleri bulunabilen 4000 USD' lik Browningler bile Steyrların üzerine birkaç tur attı.

Smith Wesson kendisi ile ilgili nedenlerden dolayı ihraç lisansı alamadığı için istatistiki satış oranını düşürmüş durumda.

Sayın lupus;

Araştırmanız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Arabalardan bazı kişiler mercedesi sever, bazı kişiler ise bmw yi, bazılarıysa değişik markaları beğenir. Silahlar da öyle bana göre ve ben steyr ı beğeniyorum. Kullanmadım ama biraz atış deneyimim olmuştu ve iyi sonuçlar almıştım.

Saygı ve selamlarımla.

Alıntı

Şuan da Heckler & Koch replikası olan bir havalı ile oynamaktayım resmen. Smile malum, boncuk atıyor ne de olsa. Big Grin
İçimden H&K geçse de, imaj konusunda polis olan arkadaşlarımın dilindeki Glock muhabbeti nedeniyle Glock'u işaretledim.

Listede Sarsılmaz'ın bu şekilde az bir imaj ve oya sahip olduğunu görünce şaşkınlıktan duraksadım açıkçası.
Bulundurma ruhsatına başvurduğum zaman yerli malı olması nedeniyle Sarsılmaz B6 Siyah, CM9 Siyah, ST9-9 Siyah modellerinden birini edinmeyi düşünüyordum.

Alıntı

Tabiki de COLT'tur.. Çünkü ulaşılması zordur.. Öyle herkeste ulaşamaz.. Bu da marka değerini ortaya çıkarır.. Saygılarımla..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Gönlüm Glock desede , H&K kalitesi tartışılmaz diye düşünüyorum , saygılar.

Alıntı

Browning high power

Alıntı

Ülkemizde yıllarca özellikle haber bültenlerinde lanse edilen ''Hayalet Tabanca'' safsatasından sonra hiçbir marka glock un yakınına bile yaklaşamaz diye düşünüyorum.

Alıntı

Bence browning hp ile colt silah dediğimiz zaman Türk milletinin aklında oluşan silah olduğu için eskiler silah çelik olacak ince olacak dedikleri kulaklarımda çınlamasini hissettim biran

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi