Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara'da MKE harici poligon
Ülkemizde silah eğitimi almak ve bireysel silahlanma konusunda sahada fikir sahibi olmak için tek alternatif olan poligonlar ulaşılabilir değil. Balıkesir de maalesef bizde aynı durumdayız. Silah sahibi olmadan önce mutlaka herkesin söylediği ilk madde ''eğitim'' fakat okulu yok. Saygılarımla.

Alıntı

(15-10-2018, 10:34 PM)TheNightHawk demiş ki: Ben de en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum bu Nişangah Poligonuna. Yerine bugün tesadüf ettim.

Saygılarımla.

Nişangah Poligona gittim. Bizim USP yine döktürdü. Uzun zamandır atış yapamıyordum iyi geldi. Ortam güzel. Işıklandırma ve hedef sistemleri güzel. Havalandırma idare eder. Tavsiye edilebilecek bir yer. Seçeneklerin çoğalması ümidiyle ve saygılarımla.

Alıntı

Sn. Üyeler, Tisaş İstanbul ili içerisinde etkinlikler düzenliyor ve 10 fişek ücretsiz olarak. Katılım sağlayıp hem poligon hem tabanca deneyimlerini paylaşmak isteyen olursa memnun olurum. İyi forumlar, saygılarımla.

Alıntı

Bugün Oğlumun doğum günüydü atış yapmaya götürdüm. 

Geleceğin bilinçli atıcısı yetişiyor.
Saygılarımla.
[Resim: IMG-20181019-WA0002.jpg]

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
yyildiz, hunter 12, tanerzorlu01, Cem1964, PersonalDefence, Karasu, demirci57, alone61, lenduha, alpago, tirendaz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi