Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara'da MKE harici poligon
Iyi aksamlar. Kendi silahinizla ya da poligondan kiralayarak atis yapabileceginiz temiz, hava devir daimi guzel MKE harici bir poligon var mi bildiginiz?
Tesekkurler.

Alıntı

Konuyu açtığınız forumda var:

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1311

Alıntı

harun demiş ki:Konuyu açtığınız forumda var:

Tesekkurler Sn. Harun. Su anda maalesef kendi kuzenlerimin silahlari ile ates etme imkanim oldugu icin (oligonun aciklamasinda sadece ruhsat sahibi silahi kullanabilir diyor) ve kiralik olarak ise sadece Canik ve Sarsilmaz tabancalari oldugu icin benim isime yaramaz ama yine de cok temiz bir poligona benziyor. Sadece ruhsat sahibinin kullanma meselesinin hukuki bir yaptirim sonucu olma ihtimali yuksektir belki de ama kiralik Glock, Sig vesaire olsaydi gercekten cok guzel olurdu.
Imza kisminizda kastedilen semper fi diye dusunerek soruyorum US Marine Corps damisiniz? Gerci Marines daha cok ilk egitimi aldiklari Ellis Adasi civarinda herhalde ama tesadufen Pennsylvania yakinlarinda olma ihtimaliniz var mi? Galiba Sn. Ilksurfer Florida'da ama belki daha yakinlarda baska arkadaslar cikabilir diye dusunuyorum. Su anda Ankara;da ayagim alcida yari yatalak durumdayim ama yakinda kalan esyalari toplayip donmek icin Amerika'ya gidecegim. Belki NJ, PA civarinda bir bulusma olabilir ABD'de deki Turk silah tutkunlariyla.

Alıntı

Oyak poligonun çeşitli sıkıntılardan dolayı ruhsat alamadığını ve bir süredir hizmet veremediğini duydum.

Alıntı

wildeagle demiş ki:Oyak poligonun çeşitli sıkıntılardan dolayı ruhsat alamadığını ve bir süredir hizmet veremediğini duydum.

Tesekkurler, Sn. Wildeagle. Her ne kadar istemesem de MKE'yi arayip silahlar gelmis mi diye soracagim. Eger oradan da menfi cevap gelirse artik nostalji! yapip Golbasi'nda tam arkasi tepe olan guvenli bir yer bulup sise imhasi yoluna gidecegiz Sad Gerci oralarda Haymana'ya kadar dolmus herhalde ama ...
Gecmiste sahit oldugum bir olay yuzunden son derece karsi oldugum birsey boyle poligon ortami haricinde silah kullanmak filan ama sartlar boyle olunca ...

Alıntı

9mmLover demiş ki:..Galiba Sn. Ilksurfer Florida'da ama belki daha yakinlarda baska arkadaslar cikabilir diye dusunuyorum. Su anda Ankara;da ayagim alcida yari yatalak durumdayim ama yakinda kalan esyalari toplayip donmek icin Amerika'ya gidecegim. Belki NJ, PA civarinda bir bulusma olabilir ABD'de deki Turk silah tutkunlariyla.

Ilk once cok gecmis olsun... Insallah biran once iyilesirsiniz. Esyalari toparlamaya geldiginiz tarihde sizin bolgede bir atis egitimi denk getirebilirsek belki beraber katiliriz. Size de Turkiye'ye donmeden kurtlari dokmek icin firsat olurdu. Rolleyes

9mmLover demiş ki:
harun demiş ki:Konuyu açtığınız forumda var:

Imza kisminizda kastedilen semper fi diye dusunerek soruyorum US Marine Corps damisiniz? ...

Kendisi USMC degil sadece biraz TuAF'dir. Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Sayın ilksurfer sanırım sizde Türk Savunma Sanayi Tartışma Forumunu takip ediyorsunuz. Smile

Saygılar...

Alıntı

Selamlar arkadaşlar. Güzelim ülkemizin başkentinde bir tane dahi poligon olmaz mı? MKE poligonu, Oyak Poligonu ve Anadolu Hotel Poligonu kapalı. Bu sabah hepsini aradım. Sonuç olumsuz. Silah sahibi insanları araziye yönlendirmek ne kadar mantıklı? Bu konu hakkında kafa yoran bir tane bile yönetici yok mu acaba? Bir tane poligon olsa insanlar orada fazla enerjilerini boşaltsa iyi olmaz mı? Zaten bizi yılda 200 mermiye mahkum ediyorsunuz, bari birtane poligon olsun insanlar orada telafi edebilsinler bu sıkıntıyı. Neyse velhasıl kelam çok sinirliyim sabahtan beri. Haftaya muhtemelen araziye gidip istihkakdan kullanacağım. İyi günler, iyi çalışmalar.

Alıntı

Sn.Amiral1905,

Umarım silahınız bulundurma ruhsatlı değildir. Araziye kimse yol belgesi vermiyor.

Saygılarımla.

Alıntı

(01-10-2015, 11:48 AM)alone61 demiş ki: Sn.Amiral1905,

Umarım silahınız bulundurma ruhsatlı değildir. Araziye kimse yol belgesi vermiyor.

Saygılarımla.

Selamlar sn alone61,

Şükür ki taşıma ruhsatı alabilen azınlığa giriyorum. Darısı alamayan ve almayı canı gönülden isteyen herkesin başına inşaAllah. İyi günler, iyi çalışmalar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi