Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik55 Dolphin
sayın alpago güzel bi konuya temas etmişsiniz sizi tebrik ediyorum.evet arpacık biraz sizin dediğiniz gibi.temenlileriniz için teşekür ediyorum.en yakın zamanda atış yapıp ne durumda olduğunu sizinle paylaşacagım saygılar

Alıntı

Hayırlı olsun benim de beğendiğim bir model.

Alıntı

teşekür ediyorum

Alıntı

Arkadaşlar Tisaş, Sarsılmaz gb firmaların özellikle ABD'de değişik firmalar adına üretim yaptığını biliyoruz. Benim merakım Canik 55 lerin yurt dışı hangi firmaya üretim yağptığı. Biliyor musunuz?
Merakım buülkelerdedaha çok ve ucuz mermi edinilebildiği için daha çok geri bildirim alınabilmesidir. Saygılar.

Alıntı

Bir sorum da Yurtsan Firması'nın Stoeger, Tisaş, Girsan gb SW.40 kalibre üretimini planlayıp planlamadığını bir bilen var mı? Beni bu konuda bilgilendirirse sevinirim. SAYGILAR.

Alıntı

arkadaşlar bugün silahımla atış yapma imkanı buldum.arkadaşlarımla gerçekleştirdiğimiz atıştan pek memnun kalmasamda diğer yerli marka silahı olan arkadaşlarımın silahından benim silahımın daha iyi toplama yapması beni sevindirdi.ama yabancı silahı olan arkadaşlarımla karşılaştırdığımda bu sevincimin kısa sürmesine neden oldu.ancak şunu belirtmekte fayda var o yabancı silahların fiyatının nerelerde olduğunu hepimiz biliyoruz.benim silahımın fiyatı 1340tl bukadar fiyat farkının olmasından dolayı silahımın iyi olduğu kanısına vardım.zaten firmayı arayıp burda yazdıklarımı söyleyince bana memnun kalmadığım yerini veya ağrızasını söyleyp silahı gönderebileceğimi ve varsa sorunun hemen giderileceğini söylemeleri beni mutlu etti.zaten beni mutlu etme nedenleri sattıkları malın arkasında duruyo olmaları.herkese iyi günler.sonraki atışlarımda yeniden bilgi verceğim.

Alıntı

Sn.gkn007, Yurt Savunma en iyi müşteri hizmeti sunan firmalar arasındadır, belki de en iyisidir diyebilirim. Bu konuda hiç bir zaman herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmam ki, inşallah aksesuar veya danışmanlık dışında müşteri hizmetlerine asla ihtiyacınız olmaz. Tekrar hayırlı olsun. Saygılar.

Alıntı

sayın lupus temenliniz için teşekür ederim.evet söylediğiniz gibi Yurt Savunma müşteri hizmetleri çok iyi durumda burdan Yurt Savunma çalışanlarına teşekür ediyorum.ayrıca pazar günü tekrar atış yapma imkanı buldum bir hedef koyduk ve o hedefi vurmaya çalıştık arkadaşım benim silahımla 4 atıştan 3 ünde,ben ise 4 atıştan 2 sinde vurma başarısı gösterdim.arkadaşımda farklı marka yerli silah olmasına rağmen benim silahın daha iyi oldugunu söylemesi beni çok sevindirdi.ilerleyen zamanlardaki yapacağım atışlarda silahımın gözüme çarpan olumlu ve olumsuz yönlerini tekrardan sizlerle paylaşacağım.herkese iyi günler.

Alıntı

gkn007 demiş ki:arkadaşlar bugün silahımla atış yapma imkanı buldum.arkadaşlarımla gerçekleştirdiğimiz atıştan pek memnun kalmasamda diğer yerli marka silahı olan arkadaşlarımın silahından benim silahımın daha iyi toplama yapması beni sevindirdi.ama yabancı silahı olan arkadaşlarımla karşılaştırdığımda bu sevincimin kısa sürmesine neden oldu.ancak şunu belirtmekte fayda var o yabancı silahların fiyatının nerelerde olduğunu hepimiz biliyoruz.benim silahımın fiyatı 1340tl bukadar fiyat farkının olmasından dolayı silahımın iyi olduğu kanısına vardım.zaten firmayı arayıp burda yazdıklarımı söyleyince bana memnun kalmadığım yerini veya ağrızasını söyleyp silahı gönderebileceğimi ve varsa sorunun hemen giderileceğini söylemeleri beni mutlu etti.zaten beni mutlu etme nedenleri sattıkları malın arkasında duruyo olmaları.herkese iyi günler.sonraki atışlarımda yeniden bilgi verceğim.

Sn gkn007,

Silahınızın resimlerini de paylaşırsanız çok seviniriz.

Güle güle kullanın.
Sevgiler

Alıntı

s.a arkadaşlar ben dolphin kimi alalı 2 sene oldu çok şükür bir sorun olmadı inş bundansonra olmaz ben cok menmunum 2 sene işinde yaktıgım mermini hesabını bilmiyorum sadece tam celik oldugu için agır ama zamanla alışıyo insan.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi