Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
$800, 12 Bira ve 4 Buyuk Pizzaya Nasil $3500-$4000 lik Bir Custom 1911 Sahibi Olunur?
Sayın 9mmLover, silahı modifiye eden atölyenin adını verebilir misiniz? En azından yaptıkları diğer silahları görme şansımız olur.

Internet'te gezerken rastladığım bir üniversite öğrencisi vardı bu işleri yapan merak ettim "o mudur?" acaba diye.

Bu arada, sanki sürgü gödeve kıyasla biraz uzun olmuş ve gövdenin sürgüyü taşıdığı raylardan taşmış gibi. Silahın arkadan görüntüsünü veren 2. fotoğrafa bakıldığında görülüyor.

Alıntı

Sn. arkadaşlar,

Hele önümüzde Nasreddin Hoca gibi ticaret örnekleri varken bir kaç bin biranın sözü mü olur ? ? ?

Saygılar,

alikozanoglu

Alıntı

Sn. Evrenay,
EGW (Evolution Gun Works) Quakertown, PA yakinlarinda. Yan tarafinda ise Donnely's Gun Shop var. Sahibi Dave yarim gun calismasina ragmen cok guzel ozel yapim STAG ve RRA AR - 15 yapiyor. Zaten onun sayesinde tanismistim digerleriyle. Remsort govdeye ortaya karisik zere hoslarina giden degisik markalardan parcalarla yapiyorlar 1911 leri. Ama eger degisk ya da ozel bir liste verilrse o zaman tamamen musteri istegine gore yapiyorlar.
Benim aklimdan gecen de Turkiye'de bir Zig M 1911 alip parcalarini getirttirip iyi bir ustaya vererek guzel bir 1911 haline getirmek. Bakalim nasip ...

Alıntı

merzifonlu demiş ki:850$ versem? 50 $ pizza ve birayı karşılar ellaam Big Grin Bakın ben peşinciyim! Bahşişi içinde hemde! Cool

Sormak lazim Amerikanyalilara. Olur ellaam diyebilirler probably Smile

Alıntı

baris demiş ki:egw'iniz cok guzelmis, keske getirebilseydiniz...
Karbon fiber de guzel durmus...

Sn. Baris,
maalesef ben kabzalari begenmedim. Cok keskin ve eli rahatsiz ediyor. Once "cakma" sonra hesaplisini bulunca gercek fildisi kabzayla degistirmistim. Bir suru de logo filan parasi vermistik ama kismet degilmis. Yeni sahibi olan arkadasin ise benimkinin 6-7 kati buyuk bir koleksiyonu var. Ve susturucu ve 1911 hastasi. O cok begenmisti bu silahi. Dolayisiyla ben de 1911 uzmani olmadigim icin onun bu gorusune dayanarak " tamam. Iyiymis" demistim

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Efes kamyonu yollasak?

Sn. Northwolf, "kalender" cocuklar bunlar. En ucuz Bud Light'a filan razilar Smile Efes bayagi kalite kalir onun yaninda. Pizzalari da ben domuz yemem bahanesi guclu oldugu icin peynirli ve domatesliydi. Yani kendi getirdigini yiyen misafir gibi oldum Smile

Alıntı

ilksurfer demiş ki:12 pack ve pizza hazir, adresi rica edebilirmiyimSmile)

Valla FL"den return ucak bileti de dahil edilse yine de iyi bir alisveris olurdu Smile Quakertown, PA ( Evet. Gercekten Quakerlerin yerlestigi ilk yer)

Alıntı

9mmLover demiş ki:...
Benim aklimdan gecen de Turkiye'de bir Zig M 1911 alip parcalarini getirttirip iyi bir ustaya vererek guzel bir 1911 haline getirmek. Bakalim nasip ...

Bkz. Modifiye M1911

Alıntı

Sayın 9mmlover

"Benim aklimdan gecen de Turkiye'de bir Zig M 1911 alip parcalarini getirttirip iyi bir ustaya vererek guzel bir 1911 haline getirmek. Bakalim nasip"

notunuzu gördüm. Projenize ilişkin gelişmeleri buraya aktaracağınızı tahmin ediyorum. Benzer bir düşünce benim de aklıma geliyor fakat usta, atolye konusunda pek bilgim olduğunu söyleyemem.

Alıntı

Zaman su gibi akmış. Bu mesajları göndereli 4 sene olmuş. Maalesef halâ Türkiye'ye "temelli" dönemedik. Eşim döndü ve çoktan göreve başladı. Fakat ben görev sebebiyle halâ yurtdışındayım.
Efendim, yukarıdaki silahım akrabaları Kimber Custom II, Colt Gold Cup Match ve diğer iki özel yapım (bir çok markadan oluşan parçaları olduğu için ne isim vereceğimi bilemedim) 1911 ve bir kaç (bana göre) özel silahımla beraber devri bir arkadaşıma yapıldıktan sonra benim için kasada, hiç kullanılmadan bekletilmektedir. Ben istemedikçe satılmayacak, gerekirse hepsi hatıra olarak can dostumda kalacaktır. Bir defa hasret giderme şansımız oldu hepsiyle. Onlar da beni bayağı özlemişler.

Selam ve saygılar,
9mm

Dipnot: Üyelik şifremi unuttuğum ve kayıtta kullandığım email kullanım dışı olduğu için yeniden üye olmak durumunda kaldım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi