Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
$800, 12 Bira ve 4 Buyuk Pizzaya Nasil $3500-$4000 lik Bir Custom 1911 Sahibi Olunur?
Ozel (custom) AR 15 yaptirdigim ve devamli alisveris yaptigim silah dukkani/atolyenin yanindaki yine ozel 1911 imalatcisi bir atolyedeki gencler sadece parca parasi ve atolyeye silahi kontrol amacli 2 ziyaretimde 2 tane 6'li bira ve 2x2 buyuk pizza karsiliginda bana custom bir 1911 yapmayi onermisti Smile Bazen firsatlar sizi hic beklemediginiz anda ve yerde buluyor boyle. Ortaya cikan sonuc ise asagidaki gibi. Ayni atolye (ABD'de gercekten meshur bir 1911 atolyesi) bu ozelliklerde bir 1911'i $3500-$4000 arasinda satiyor. Turkiye'ye temelli donecegim icin en yakin arkadasima hediye ettim. Silah dukkaninda devrini yaptiracagim en yakin zamanda. Yillardir cok defalar arkamda durdugu ve benden daha buyuk bir 1911 hastasi oldugu icin ona yakisacagini dusundum.

[Resim: DSCN0330.jpg]

Alıntı

[Resim: DSCN0306.jpg]

Alıntı

[Resim: DSCN0307.jpg]

Alıntı

egw'iniz cok guzelmis, keske getirebilseydiniz...
Karbon fiber de guzel durmus...

Alıntı

12 pack ve pizza hazir, adresi rica edebilirmiyimSmile)

Alıntı

Efes kamyonu yollasak?

Alıntı

Herkez bira ve pizzaya takıldı... Kimse adamların 800$'ını vermeyi düsünmüyor mu? Smile

Sn Notrhwolf, bir hatırlatma:
Efes kamyonu yaklaşık 30 bin kutu bira alır. Kutusu 1$ desek, sizin teklif tarihin en sağlam kaptırma hareketlerine girer... Big Grin

Alıntı

harun demiş ki:Herkez bira ve pizzaya takıldı... Kimse adamların 800$'ını vermeyi düsünmüyor mu? Smile

Sn Notrhwolf, bir hatırlatma:
Efes kamyonu yaklaşık 30 bin kutu bira alır. Kutusu 1$ desek, sizin teklif tarihin en sağlam kaptırma hareketlerine girer... Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Tır demedim... Big Grin bildiğiniz Bedford muşamba kasalı kamyon. 5bin alıyor. Big Grin Oda en büyüğü... Big Grin

Bu arada Tarihin en karlı ticaretini yapacağımı iddia etmedim abim... Big Grin Olur o kadar.

Alıntı

850$ versem? 50 $ pizza ve birayı karşılar ellaam Big Grin Bakın ben peşinciyim! Bahşişi içinde hemde! Cool

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi