Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beykoz poligon
Sn navigator biz tam gün kaldığımız için mi bizden 60 tl aldılar acaba, yoksa tuttuklarına göre mi bir fiyat tarifeleri var anlamadım.

Alıntı

Belki de hedeflere ağır zarar verdiğimiz için de olabilir..))

Fiyat politikaları benim de ilgimi çekti..Gidince sorarız..Bu hafta ev ahalisi servisimin devamına karar verdi, hizmetlerim bitince hava felaket sıcak geldi...Saat 4 5 gibi giderim derken, eğer havalar böyle giderse 6 7 gibi gitmeyi bile düşünüyorum..Haftaya buralarda olacağım gibi..

Alıntı

O zaman haftaya görüşmek üzere, saygılar.

Alıntı

NAVIGATOR demiş ki:Sn.Gokgul;

...Fakat, agacın altına taşıdığımız masaya, hala aynı yerdeyse, çay servisi bile yapılması bayagı önemliydi benim için...Çay meraklısı birisi olarak ...

Sayın Navigator,

Masa aynı yerde, bunun yanında çay servisi de yapılmakta. Poligonun bir çok eksiği olmasına rağmen ilgilerinden dolayı tekrar gitmeyi sırf bu yüzden düşünürüm. İnsanların sizinle ilgilenmeleri ve size yardımcı olmaya çalışmaları beni bu tür yerlere daha çok çekiyor. Aynı ilgiyi Princess Poligon'da da bulduğumu söyleyebilirim. Ama nedense Silah Dünyası'na hiç ısınamadım, silah ve mühimmat seçeneğinin bol olmasına rağmen.

berkeley demiş ki:Sn navigator biz tam gün kaldığımız için mi bizden 60 tl aldılar acaba, yoksa tuttuklarına göre mi bir fiyat tarifeleri var anlamadım.

Sayın Berkeley,

Açıkçası bende sizin gibi düşünmekteyim. Standart bir ücret tarifeleri yok gibi. Bana ne kadar atış yaptığımı sordular ve ona göre bir fiyat verdiler.

Saygılar,

Alıntı

Buluşmayı kaçırmışım. :-)

Geçen Cumartesi oradaydım; benim Safir'e fazla yüklenince arıza yaptı. Sonra da biraz trap takıldım.

Bir sonraki buluşma ne zaman?

Selamlar

Alıntı

Merhaba bende safir kullanıyorum foruma yeni katıldım tanıtım sayfasını bulamadım acemiliğim den dolayı ayrıca herkezden özür dilerim bende tüfeğimle nerde rahat atış yaparım diye düşünüyordum istanbulda bu poligon iyiymiş saygılar

Alıntı

Sn Arkadaşlar, buranın güncel halini bilen var mı? Bir de adres tarifi isteyeceğim..
Pazar günleri kalabalık oluyor mu?

Alıntı

Ben hiç gitmedim ama ;
Mesaj 22 de Sn.Ortaç kordinatları vermiş.
Novigasyon cihazınız var ise :
41 Derece 9 Dakika 10.8 Kuzey
29 Derece 13 Dakika 18.6 Doğu diye biliyorum. Smile Saygılar..

Alıntı

(09-05-2011, 07:43 PM)spir demiş ki: Ben hiç gitmedim ama ;
Mesaj 22 de Sn.Ortaç kordinatları vermiş.
Novigasyon cihazınız var ise :
41 Derece 9 Dakika 10.8 Kuzey
29 Derece 13 Dakika 18.6 Doğu diye biliyorum. Smile Saygılar..

Navigasyon yok ama Google Earth olur herhalde Smile

Alıntı

Sn.Schumacher ;

Farklı fiyat uygulamalarıyla karşılaşan arkadaşlar olduğunu hatırlatmak isterim.Fiyatı ne baz alınarak belirlendiğini atış öncesi sormanızı ve mümkünse bizimle de paylaşmanızı rica ediyorum.Saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi