Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beykoz poligon
Sn glock19 mesajınızı aldım akşam resimleri orjinal boyutlarında göndereceğim, saygılar.
Teklifinize şimdiden evet diyorum Smile

Alıntı

Teşekkürler; resimleri bekleyeceğim. Ağustos'un 1. ya da 2. haftası Cumartesi ya da Pazar olabilir.
Selamlar

Alıntı

Sehir dısında olmazsam severek gelirim. Beni de listeye ve karavanaya dahil edin lutfen.

Alıntı

Tamamdır. Ağustos'ta görüşmek üzere.

Alıntı

Poligonun sundugu degerli imkanlara ragmen bazı eksiklikleri var.. Acaba atıs senaryolarını gelistirmek icin ne yapabiliriz diye dusunuyorum. Saga sola hareket eden hedefler varmıs fakat artık calısması zor gibi. Her atısta kagıtları bantlamak icin gidip geldik ve yapıstırdıgımız cerceveler de berbat haldeydi.

Alıntı

Beykoz'da cumartesi ve pazar (24-25 temmuz) bulunmayı düşünenler not olarak buraya yazabilirler mi? İki günde de fırsat bulabilirsem en azından bir iki saatliğine uğramayı düşünüyorum. Saat 16.00 - 17.00 sonrası daha iyi olacak sıcaklık ve nem düşünülürse..

Alıntı

Sayın Forum Üyeleri,

Söz konusu poligonun açık adresini ve poligona nasıl gidileceğini bulamadım. Bu konuda bilgi vermeniz mümkün müdür?

Saygılar,

Alıntı

gokgul demiş ki:Sayın Forum Üyeleri,

Söz konusu poligonun açık adresini ve poligona nasıl gidileceğini bulamadım. Bu konuda bilgi vermeniz mümkün müdür?

Saygılar,

Sayın Gokgul,
Aracınızda navigasyon cihazı varsa koordinatlarını verebilirim.
Eğer yoksa, lütfen e-posta adresinizi osman_ortac@hotmail.com'a bildiriniz ki harita bilgilerini gönderebileyim.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sn Berkeley den ses yok...?????????

Alıntı

Sn navigator bana verdiğiniz mail adresinize bir mail atmıştım, cumartesi değil ama pazar kesinlikle gelirim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi