Beykoz poligon
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beykoz poligon

Sn navigator ile ben bugün beykoz poligona gittik sonradan oranın müdavimlerinden olduğunu öğrendiğimiz sn glock19 da bize katıldı, ailecek gidilebilecek ve yemek yenebilecek, tertemiz havalı, orman içinde, çok şirin bir yer, tüfek ve tabanca atışları yapılabilecek büyük alanları var. Yaklaşık 6 saat boyunca birlikte her türlü çalışmayı yaptık.

Alıntı

Ah ah.. Ankara'da yok ki böyle yerler adam gibi çalışalım Sad
Fiyatları da uygunsa tam içinden çıkılmayası bir yere benziyor.

Alıntı

Genel poligonlar içinde zaten bahsetmiştik ama birlikte toplanabileceğimiz ve sınırsız bir çalışma alanı kullanabileceğimiz için ayrı şekilde değerlendirilmesi gerketiğini düşündüm.
Ortada gördüğünüz mavi bidondan masaya uzaklık 20 mt ilk hedefe uzaklık 40 mt mankene uzaklık ise 60 mt, bu alanı farklı senaryolarla kullandık, poligon kullanım ücreti 30 tl, oradan mermi temin etmek mümkün değil.

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Sayın Berkeley in notlarını yazmasını bekliyordum bu konuda acılısı yapması icin..Umudumu kesmek uzereyken yazdı..))

Guzel bir orman yoluyla gidilen gayet guzel atıs imkanları sunan bir poligonla karsılastık. Atıs yapmak isteyen kendi silahını goturmek zorunda ve mermi temin edilmiyor. Bunlar sadece yoklar..Varlara gelecek olursak samimi bir isletme mevcut..

Sanırım 6 saati gecti atıs calısmalarımız 30 TL odedik.

Acık poligon olması nedeniyle cok farklı mesafe ve hedeflere ates ettik. Rahatsız eden olmadıgı gibi arada bir gelenlerde muhabbet ettik. Ne kafa agrıtıcı muzik vardı ne de gereksiz simalar.

Sayın Glock 19 atıs yapıldıgını duyarak trap atısını keserek yanımıza geldi ve tanıstık. Tam bir silah erbabı kendisi ve dayanamayıp tufek atısına gelmesine ragmen evine kadar giderek tabancalarını getirdi.

Bu arada Safir marka tufegi de tanıdık ve ates ettik. Tabancaları degiserek atıslar yaptık. Basit senaryolara dayalı atıs egitimlerini uyguladık. Acık havada bu kadar keyifli atıs yaptıgımı hatırlamıyorum.

Hedef olarak 20 metre a_4 boyutuna degisken 40_60 metrede ise bir mankene atıs yaptık. Hedeflere 2 ser atıs yaparak her atıs sonrasında kayıtları gozden gecirdik duzeltmelerle devam ettik. Ortalama 70 80 mermi tukettik.

Poligonu kesinlilke oneririm. Atısa gidecek olanların keyifli bir atıs ve piknik ortamı bulacakları kesin.

Alıntı

turan tactical demiş ki:içinden çıkılmayası bir yere benziyor.

+1
Hakikaten güzel bir yer, En önemlisi açık havanın rahatlığı. Benim gibi kapalı alanlardan haz etmeyenler için biçilmiş kaftan.
Saygılar.

Alıntı

Sn navigator mail adresimi biliyorsunuz kalan resimleri de size göndermek isterim.

Alıntı

Size mail gonderdim...

Alıntı

Merhaba.
Dün ben de çok eğlendim. En kısa zamanda tekrarlayalım. Belki katılmak isteyenler de olabilir. Resimleri bana da email atar mısınız? En kısa zamanda tekrar gorusmek uzere.
Selamlar

Alıntı

Sayın Glock19

Fotograflar Sn Berkeley de..Mesajınızı gorup gonderecegini tahmin ediyorum..

Alıntı

Sayın Navigator,

Tesekkur ederim. Agustos ayında yine bir araya gelelim.

Selamlar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi