Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsilmaz SR38 toplu tabanca
baris demiş ki:Ne kadar ozgun bir dizayn olmus...

Bununla birlikte, sayin SW distributoru de olan firmanin, bir daha nasil ve kaca 686 getirecegini de gormus oluruz. Cok heyecanli...
Yine aynisini yazdim ki, baktim temmuz ayinda zaten soylemisim... Smile

Alıntı

Estetik olarak fena durmuyor fakat meneviş olsun mekanik oslun S&W aratır sanıyorum. Smile

Alıntı

baris demiş ki:
baris demiş ki:Ne kadar ozgun bir dizayn olmus...

Bununla birlikte, sayin SW distributoru de olan firmanin, bir daha nasil ve kaca 686 getirecegini de gormus oluruz. Cok heyecanli...
Yine aynisini yazdim ki, baktim temmuz ayinda zaten soylemisim... Smile
O zaman çok sabit fikirliymişsiniz. Smile

Alıntı

SR-38'in silindiri klonu olduğu sw686 gibi saat yönünün tersine mi yoksa, saat yönüne mi dönüyor.

Alıntı

Amca demiş ki:SR-38'in silindiri klonu olduğu sw686 gibi saat yönünün tersine mi yoksa, saat yönüne mi dönüyor.

Sn Amca eğer resim gerçek ise saat yönünün tersine dönüyor...

Alıntı

Arkadaşlar ne zaman satışa çıkacak bir değişikilik var mı? Dört ay önce sorduğumda bir buçuk iki sene sürer satışa çıkması deniliyordu.Saygılar.

Alıntı

melihaga demiş ki:
Amca demiş ki:SR-38'in silindiri klonu olduğu sw686 gibi saat yönünün tersine mi yoksa, saat yönüne mi dönüyor.

Sn Amca eğer resim gerçek ise saat yönünün tersine dönüyor...
Sn Ağam cevabınız için teşekkür ederim.

Alıntı

Silindirin üzerindeki kilit yuvalarına bakılırsa silindir aynı S&W revolverleri gibi saat yönünün tersine dönüyor...

Alıntı

gun demiş ki:Arkadaşlar ne zaman satışa çıkacak bir değişikilik var mı? Dört ay önce sorduğumda bir buçuk iki sene sürer satışa çıkması deniliyordu.Saygılar.

Sayın Gun,

Geçen hafta İstanbul MKE'de stand görevlisi ile görüştüğümde yılbaşında elimizde olacak dedi.

Alıntı

Sbilgen demiş ki:
gun demiş ki:Arkadaşlar ne zaman satışa çıkacak bir değişikilik var mı? Dört ay önce sorduğumda bir buçuk iki sene sürer satışa çıkması deniliyordu.Saygılar.

Sayın Gun,

Geçen hafta İstanbul MKE'de stand görevlisi ile görüştüğümde yılbaşında elimizde olacak dedi.

İnşallah 2 senden önce çıkmaz da belki bir parti SW daha gelir...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi