Sarsilmaz SR38 toplu tabanca
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsilmaz SR38 toplu tabanca
(22-09-2014, 11:05 PM)cos30 demiş ki: Renk kolay, acaba silahın her yerindeki yuvarlak izleri ne yapmalı?

Saygılarımla...

Big Grin konsept bütünlüğü? Big Grin

https://www.google.com.tr/search?q=panda...560%3B1600

Alıntı

Bunun namlu

Alıntı

(10-02-2012, 12:51 PM)lupus demiş ki: Sn.Kültigin, Sarsılmaz firması zihniyet olarak milli silah sanayii için en tehlikeli firmalardan birisidir...Hafif silahtan mühimmata kadar kendince bir tekelleşme çabası içerisindedir. Dİğer üyeler fiyat politikaları konusunda gerekeni yazmışlar, eğer MKEK deposuna bir Sarsılmaz modeli, yurt dışından ithal edilen herhangi bir marka ve model ile aynı fiyata girerken, aynı Sarsılmaz modeli  yurt dışına 100 USD ' ye satılıyorsa, durup bir düşünmek lazım...

Diğer yandan, pek çok kullanıcının ürettikleri modelleri yoğunkullanım şartlarında gördüklerini sanmıyorum...Sarsılmaz yurdum insanının klasik '' torture test '' i olan '' Düğün Drill '' lerde bile kullanıcısını rezil eden tabancalar üretmektedir. Yoğun poligon kullanımlarında diğer yerli modellere oranla çok daha çabuk kırım görüp, sürgü gövde toleransları laçkalaşmaktadır. Hele hele EGM ' e sattıkları Mega 2000 diye bir tabanca müsveddesi var ki, lütfedip tabancaya gerektiği gibi bir emniyet manevelası bile konulmamış ve utanmadan o tabancayı güvenlik güçlerinin kılıflarına koydular...Aklınıza '' İhale şartnameleri niye adam gibi hazırlanmıyor?...'' sorusunun geldiğini tahmin ediyorum...E, ihale şartnamesini kendiniz yazdırırsanız, önerdiğiniz tabancayı inceleyen teknik heyet de '' Emniyet manevelası var mı? Var...'' diyerek bir tabancayı incelerse, istediğiniz ucubeyi istediğiniz adama çakar geçersiniz...Tabii sadece bizim gibi üçüncü dünya ülkelerinde....

Bende kullanıyorum sarsılmaz kılınç mega 2000  light serisini ve emniyet  mandali var. Bilginiz olsun,siz Caniklerle karistirdiniz galiba

Alıntı

(30-05-2018, 09:40 PM)wiya demiş ki:
(10-02-2012, 12:51 PM)lupus demiş ki: Hele hele EGM ' e sattıkları Mega 2000 diye bir tabanca müsveddesi var ki, lütfedip tabancaya gerektiği gibi bir emniyet manevelası bile konulmamış ve utanmadan o tabancayı güvenlik güçlerinin kılıflarına koydular...Aklınıza '' İhale şartnameleri niye adam gibi hazırlanmıyor?...'' sorusunun geldiğini tahmin ediyorum... E, ihale şartnamesini kendiniz yazdırırsanız, önerdiğiniz tabancayı inceleyen teknik heyet de '' Emniyet manevelası var mı? Var...'' diyerek bir tabancayı incelerse, istediğiniz ucubeyi istediğiniz adama çakar geçersiniz...Tabii sadece bizim gibi üçüncü dünya ülkelerinde....

Ben de kullanıyorum Sarsılmaz Kılınç Mega 2000 Light serisini ve emniyet  mandali var. Bilginiz olsun, siz Caniklerle karistirdiniz galiba.

Karıştırılmış bir şey yok, sizin tarafınızdan anlaşılmamış bir durum var.

Emniyet mandalı / manevelası yok denmiyor. Emniyet mandalı var ama fonksiyonu ve işleyiş sistemi konusundaki yetersizlik konu edilmiş.

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
ilksurfer, mimaslan, hunter 12, tirendaz, LKT, sem, topraxxx, usame, lenduha, wildeagle, YgtBey, defender45acp, marlinspike

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi