Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şevrotin kullanımında şok seçimi
Sn. Sabri,

Sterling long range şevrotinler winchester sxp de tahliye sorunları yaşattı bana. Bu çalışmada hiç tahliye sorunu, şişmiş kovan dip tablası vb durum gördünüz mü?

Saygılarımla

Alıntı

(14-09-2017, 05:24 PM)aseyhan demiş ki: Sn. Sabri,

Sterling long range şevrotinler winchester sxp de tahliye sorunları yaşattı bana. Bu çalışmada hiç tahliye sorunu, şişmiş kovan dip tablası vb durum gördünüz mü?

Saygılarımla

Sayın aseyhan,

Çalışmada 10 Adet Sterling LR ve 10 adet Sterling LR Nikel kullandık. Gerek Beretta 1301, gerekse Benelli M4 3 ve 5 numaralı şoklarla yapılan atışlarda hiçbir fişekte bir tahliye hatası yaşamadık (Aşağıya yavaş çekim videolarını da ekledim). Atış sonrası kovanları topladığım için resimlerini çektim. Herhangi br basınç bulgusu veya kovan deformasyonu gözleyemedim:

[Resim: Ekran_Resmi_2017_09_14_19_37_33.png]

Deneyimli bir atıcı olarak tahliye hatalarının sadece fişeğe bağlı olmadığını biliyorsunuz. 

Saygılarımızla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
aseyhan
Sn Sabri, Sn. Kanuni ve Sn Oberon; Sterling Long Range şevrotinleri test ettiğiniz için teşekkürler. Grupmanın daha toplu ve geri tepmenin az olması bakımından hoşuma gitmişti bu LR şevrotinler. Sizin usta elinizde de güzel sonuç vermiş bu şevrotin. Bp' den daha iyi sonuç vermesi de yerli üreticilerimiz açısından sevindirici. Artık aradığım savunma fişeğini buldum sanırım.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, Oberon

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi