Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: En beğendiğiniz çakı markası hangisi?
Benchmade
Böker
Buck
Cold Steel
C.R.K.T
Emerson
Gerber
Ka-bar
Kershaw
Leatherman
Lone Wolf
Sog
Spyderco
Diğer
[Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En beğendiğiniz çakı markası?
Değerli forum üyeleri, en beğendiğiniz çakı markası hangisi? Tercihinizi yaparken ister estetik, ister kalite, ister ergonomi, ister de fiyat/fayda oranını kullanabilirsiniz kriter olarak. Hangi marka ne derece beğeniliyor onu görmüş oluruz.

Saygılarımla.

Alıntı

Benim oyum Spyderco'ya gidiyor.

Alıntı

Güzel bir anket teşekkürler.

Açıkcası ben de oyumu Spyderco'dan yana kullandım. Wink

Alıntı

Ben de Spyderco diyorum...

Alıntı

Bende buck diyorumSmile

Alıntı

Değerli arkadaşlar, ilk mesajımda belirtmeyi unutmuşum, Heckler and Koch için Benchmade'e, Byrd için Spyderco'ya, Zero Tolerance için ise Kershaw'a kullanabilirsiniz oyunuzu. Ayrıca bir ricam var: Eğer diğer seçeneğini oylayacak olan değerli arkadaşlar olursa, marka ismini bizimle paylaşırlarsa çok mutlu olurum.

Saygılarımla.

Alıntı

Chinese Smile)
Ucuz ve zarar gördüğünde içim cızz etmiyor. Yenisini al, eskisini kaldır at Smile.
Birde, kullanmadım ama internet sitesinde hoşuma giden bir kaç modelini gördüğüm Bora olabilir.

Alıntı

Kershaw ve spydie derim, ama tek oy verebildigim icin ikisinden daha iyi olan Seki-City yapimi Japon spydercoardan yana kullanirim...

Alıntı

Tip fakiri spyderconun bu kadar sevildiğini görmek üzücü Smile Ben Coldsteel diyorum. Sonra da Sog.

Alıntı

sandeman demiş ki:Tip fakiri spyderconun bu kadar sevildiğini görmek üzücü

+1
M-16 ve M-21 serileri ve Kit Carson hatırına CRKT demek durumundayım.
Devamı Emerson, Sog ve Cold Steel olarak gelebilirdi.

Diğer seçeneğinde ise; ülkemiz şartları haricinde konuşursak F.B ve Mikov hiç de fena olmazdı.

Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi