Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UYARI - II
(20-04-2011, 08:54 AM)baris demiş ki:
(20-04-2011, 08:18 AM)compact demiş ki: Tesadüf olmuş demek ki...Ama Sn.melihaga ile olan gerginliklere birkaç konuda daha rastladım.Bu durumda insanın aklına 'neden diğer yöneticilerle üyeler tartışmıyor da neden hep aynı yönetici birkaç kez benzer sorunları yaşıyor?' diye bir soru takılıyor.Kim haklı orasını bilemem ama sürekli problemlere maruz kalan aynı şahıs ise onun da pek masum olduğu söylenemez kanımca.
Neyse ben aslında bir dürbün almak istiyorum.Yakında Almanya'dan kuzenim dönecek ve Türkiye'ye araçla gelirken bana bir zeiss getirmesini istiyorum.Hem av hem atıcılıkta kullanabileceğim bir model arıyorum ama çok da profesyonel ve pahalı olmasını da istemiyorum.
???

Altı çizili yazdıklarınızın bu konu ile alakasını anlayamadım, sanırım konuları karıştırdınız... Smile

İzninizle anlayabildiğim kadarı ile ben açıklayayım Sn.barış...Mesajı yazan kişi ana konuya '' Ya, aslında ben buraya arıza çıkarmaya gelmedim...Ben de sizler gibi ihtiyacı olan bilgilere ulaşmak isteyen gayet iyi niyetli bir silahseverim, ama denk gelmişken bu konulara da kıyısından köşesinden bir değinmek istedim. Sakın yanlış anlaşılmasın, başta da söylediğim gibi asıl amacım üzüm yemek, bağcı ile herhangi bir sorunum yok..'' kıvamında, yapacağı terbiyesizliklere kendince perde oluşturacağını düşündüğü bir laf kalabalığı eklemiş...Bu kalabalığın arasında da, kendince içindeki pisliği servis ediyor...

Konunun gidişatı ile alakası yok ama DİKKAT!
http://webtv.hurriyet.com.tr/2/16324/177...bilir.aspx

Pes doğrusu?

Zamanın çok değerli olduğu bir devirde yaşıyoruz. Bu forum, silahseverlerin formu olduğuna göre konu dışındaki irade beyanları insanların zamanını almaktan başka bir işe yaramıyor diye düşünüyorum. Bu arada Socrates "birşey biliyorum o da hiç birşey bilmediğimidir" demiş. Lütfen fikir sahibi olmadan bilgi sahibiymiş gibi davranmayalım derim ben. Herkese saygı ve selamlar.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi